93 توانمند

روزهای پایان سال همواره شلوغ است و پر جنب و جوش. در این شلوغی‌ها و گرفتاری‌‌های پایان سال، گاهی فراموش می‌کنیم که چه تجربیاتی در سالی که می‌گذرد به دست آورده‌ایم و چه چیزی را برای سال پیش‌رو بیشتر می‌خواهیم. شاید هرگز نتوان برای آینده برنامه‌ریزی دقیقی داشت. شرایط بیرونی در هیچ‌کجا چندان قابل کنترل و پیش‌بینی نیست که بتوان همواره بهترین برنامه‌ها را داشت اما می‌توانیم در مورد خود بیشتر بدانیم. این‌که چه کسی هستیم؟ چه ویژگی‌هایی داریم و چگونه برمبنای آنکه هستیم آینده‌مان را طراحی کنیم؟ می‌توانیم شرایط مورد نظرمان را بیشتر بررسی کنیم و ببینیم که در چه زمینه‌‌هایی می‌توانیم بهبود داشته باشیم و سمت و سوی حرکتمان را مشخص کنیم. در مجموعه مطالب 93 توانمند که تا پایان سال منتشر خواهم کرد، سعی می‌کنم تا با مجموعه‌ای از نکات به شما کمک کنم تا بتوانید با رویکردی موثر سال جدید را آغاز نمایید.

بخشی از مطالبی که منتشر می‌کنم تمرین‌هایی دارد که می‌تواند حاصل آن توییت یا تصویر باشد. شما می‌توانید مطالب مرتبط با این تمرین‌ها را در توییتر یا اینستاگرام با تگ strong93 # همراه کنید.

نمایش 2 دیدگاه
  • سروش
    پاسخ

    منتظریم 🙂

  • پنل اس ام اس
    پاسخ

    بله خیلی ها از سالی که گذشت به راحتی رد میشن ولی اگه کمی برنامه ریزی و فکر برای سال پیش رو داشته باشیم خیلی خیلی موفق تر خواهیم بود

یک نظر بدهید