آرمان امام‌قلی

دوره  شناخت توانايی ها برای من آغازی بود بر خودآگاهی بيشتر بر گذشته ، مسير كنونی و سير كردن توأمان با آرامش در جاده ای كه به روياها منتهی ميشه.

 

 

فرنوش بلقیس‌زاده

کلاس شناخت توانایی‌ها به من کمک کرد تا به توانایی‌هام اعتماد کنم و شجاعت تغییر مسیر زندگیم در راستای اونها رو پیدا کنم. همه این ها منجر به این شد که دید بهتری نسبت به خودم و نگاه امیدوارانه‌تری نسبت به زندگی داشته باشم.

 

 

حمید پورجم

دوره شناخت توانایی‌ها باعث شد گوشه‌های تاریک و مبهم زندگیم رو پیدا کنم و بتونم بعضی از نقاط ضعفم رو تبدیل به نقاط قوت کنم. همچنین باعث شد با انسان‌هایی تکرار نشدنی دوست بشم.

 

لیلا شفیعی

دوره شناخت توانایی‌ها باعث شد که من ببینم نه فقط من بلکه خیلی‌های دیگه هم دغدغه و مسائل مشابه من و دارن و فقط نوع نگاهشونه که متفاوته و دیدم که چقد تفاوت نگاه نقش موثری توی شناخت و حل و فصل مسائل داره به عبارتی فهمیدم همیشه میشه یه جور دیگه هم به مسائل نگاه کرد.

 

مهدی هاشمی

دوره شناخت توانايي‌ها به خيلى از چيزايى كه قبلا هم مي‌دونستم تعريف روشن‌ترى داد، مرز آگاهى نسبت به خودم رو گسترده‌تر كرد.

نجمه قیم

مهم‌ترين ويژگى بنظر من اين بود که مسير ترسيم شده قبلا توسط آقاى مهرانى تجربه شده بود و همچنين تعهد و محبتشون به شرکت‌کننده‌هاى کلاس. من هم تونستم تعاريف شفاف‌ترى از بعضى مفاهيم داشته باشم که به‌واسطه اونها بارهايى از دوشم برداشته شد.

 

محمودرضا کُره‌ای

دوره ی شناخت توانایی‌ها باعث شد بفهمم برای بهتر شناختن بقیه اول بهتره خودم رو بشناسم و از مفاهیمی که ساده و عادی به نظر میان ساده رد نشم.

 

شیوا رستگار

 گذروندن دوره شناخت توانایی‌ها یعنی زندگی کردن و بازگشتن به “خود” در گذشته، حال و آینده، فارغ از تعاریف و برچسب‌های موجود در خانواده، اجتماع و دیگر مجامع.

رضا فاطمی

با ذهنیتی که مشکل به‌وجود آمده با همون ذهنیت نمیشه مشکل رو حل کرد، جمله‌ای از انیشتین که امیر مهرانی خوب اجراش میکند. شاید اولین دلیل اینکه من رو ترغیب کرد از کلاس آقای مهرانی بهره ببرم شخصیت منحصر به فردش، مکث‌های به موقعش و گزیده‌گویی‌های زیبای او در کنار شخصیت رشد یافته و کم‌اشتباهش بود. من شنونده فعال رادیویی ایشان بودم و ایمیل‌هایی که ارسال میکرد حتما میخواندم میتونم بگم حرف‌های زیادی برای گفتن داره مطالبش به روز و تجربه شده است و با هر کسی به‌ شکل صحیحش ارتباط برقرار میکند. مدیریت بحث‌هاش معرکه است و خلاصه ازش خسته یا سیر نمیشی همین جا ازش تشکر میکنم و آرزوی توفیق روز افزونشو دارم.

 

مژده احرابی

با خودم الان خیلی بهترم، احساس آرامش بیشتری دارم، چون نه تنها با خودم بیشتر آشنا شدم و بهتر میدونم چی میخوام، با ادمایی آشنا شدم که برای من یه عالمه درس و تجربه به همراه داشت.
مربی واقعا با توانایی زیادی توی این دوره به من هویت خودم رو با تک تک جملاتشون یادآوری کردن.
هم خوشحالم هم خیلی ممنونم

 

امیرحسین اقدسی

دوره‌ی شناخت توانایی‌ها به من کمک کرد تا خودم و دنیای اطراف‌ام رو بهتر بشناسم. به نظرم شخصیت مربی و حس اعتمادی که توسط ایشون بین بچه‌ها ایجاد شد، مهم‌ترین عاملی بود که باعث شد این دوره از نظر من یک دوره‌ی موفق و تأثیرگزار باشه.

 

 

لیلا یوسفی

تونستم چند قدمی با خودم و گذشته ام و خانواده ام کنار بیام و دوباره نسبت به آینده و رویاهام جدی باشم.

 

شهاب فرمانی‌نژاد

برهه‌ای تاثیرگزار در زندگیم که این فرصت رو بهم داد تا به خودم آگاه‌تر بشم.

 

الهه فرمد

دوره شناخت توانایی‌ها برای من فرصتی بود که یه سری فکرها و حس‌هایی که به‌طور پراکنده مدت‌ها بود توی ذهنم می‌چرخیدن و برام اتفاق می‌افتادن رو با یه نگاه جدید، به‌صورت متمرکزتری مرحله به مرحله دوباره بررسی کنم؛ در فضایی امن که امنیتش رو بچه‌های دیگه و مربی خوب این دوره ساختند.

 

عبدالحسین شفیعی کرمانی

شناخت توانایی‌ها به ما کمک میکنه که با خومون دوست باشیم، ما در این دوره میبینیم که شناخت خود در کنار پذیرش دیگرانه که معنی پیدا میکنه. تمرین‌های فردی و گروهی این دوره نوعی زندگی در مقیاس کوچک است، که همراه حس هم‌سویی که بین هم‌دوره‌ای‌ها شکل میگیره، تجربه بی‌نظیری رو به ما میده.

 

فریبا ربیعی

چیزی که میتونم بگم اینه که من حس خوب و امنی تو این کلاس داشتم، همچنین اخلاق و توانایی مربی هم اون رو منحصر به فرد میکنه.

 

وحید وهابی

تونستم با مرور دوران زندگیم تا الان، بفهمم با خودم چند چندم و کجا ایستادم. فهمیدم لذت‌بخش‌ترین لحظات زندگیم اون قسمت‌هایی بوده که در راستای رسیدنم به رویاهام بوده، بدون اینکه آگاهانه مشغولشون بوده باشم.

 

الهام سعیدی

دوره شناخت توانايی‌ها باعث شد به قسمت‌هايی از وجودم كه مدت‌ها بود بهشون بی‌توجه بودم دوباره سر بزنم. بهم كمك كرد اولويت‌هام توی زندگی رو مشخص كنم و بدونم چه چيزايی باعث احساس رضايت و خوشحالی واقعی در من ميشه.

 

آناهیتا عرب‌عامری

چیزی که از این دوره بدست آوردم اینه که تونستم توانایی‌هام رو بشناسم و با شناختن اونها اعتمادبه‌نفسم رو دوباره به‌دست آوردم. و اینکه در مورد خودم به نتایج فوق‌العاده‌ای رسیدم و خودم رو بهتر شناختم.