دو قدم برای برگزاری کارگاه شناخت توانایی‌ها در شهر شما

مدت زیادی هست که درخواست برای برگزاری شناخت توانایی‌ها در شهرهای مختلف دارم. در حال حاضر برنامه‌ریزی برگزاری کارگاه دو روزه شناخت توانایی‌ها در دیگر شهرها را شروع کرده‌ایم. برای محقق شدن این امکان نیاز هست تا میزان مخاطب در هر شهر به اندازه قابل قبولی برسد تا بتوانیم کارهای اجرایی را شروع کنیم. برای این‌که شناخت توانایی‌ها به شهر شما بیاید لطفا با دو قدم زیر همراهیمان کنید:

قدم اول

از طریق صفحه شناخت‌توانایی‌ها برای شهرهای ایران نام خودتون رو از طریق فرم ثبت کنید تا ما بتوانیم آمار درخواست‌ها را داشته باشیم و شما را هم از زمان برگزاری کارگاه مطلع کنیم.

قدم دوم

لطفا صفحه را به دوستانتان که علاقه‌مند هستند و فکر می‌کنید این دوره به آنها هم می‌تواند کمک کند ارسال کنید تا آنها هم ثبت‌نام کنند. اگر با دوره شناخت توانایی‌ها آشنایی ندارند، صفحه این دوره می‌تواند به آنها کمک کند و ما هم آمادگی پاسخ به سوالاتشون رو داریم.

علاقه‌مند هستم نماینده برگزاری دوره در شهر خود باشم

اگر موسسه آموزشی هستید یا امکانات و فرصت‌هایی برای برگزاری دوره در شهر خود دارید لطفا با ما تماس بگیرید تا در این خصوص صحبت کنیم.

علاقه‌مند هستم شناخت‌ توانایی‌ها در محل کارم برگزار شود

برگزاری کارگاه شناخت توانایی می‌تواند به کیفیت کاری پرسنل، درک درست از قابلیت‌هایشان، تعاملات و قدرت تصمیم‌گیری و رهبری بسیار کمک کند. اگر علاقه‌مند هستید که این دوره در سازمان شما برگزار شود می‌توانید به ما اطلاع بدهید تا پروپوزال سازمانی‌مان را دریافت کنید و درباره ادامه کار با هم صحبت کنیم.

یک نظر بدهید