برگزاری کارگاه‌ SQF (شناخت توانایی‌ها)

امسال هم مثل سال گذشته برنامه برگزاری کارگاه‌ها رو دارم و کارگاه SQF: Strengths Quest Foundation – مبانی شناخت توانایی‌ها از 7 اردیبهشت 14 اردیبهشت برگزار خواهد شد (دانلود بروشور دوره). در فاصله آخرین کارگاه سال گذشته تا این کارگاه روی ساختار کارگاه‌ها بازنگری کردم و سعی کردم روالی رو تهیه کنم که بعد از کارگاه‌ها، شرکت‌کننده‌‌گان احساس نکنند صرفا یک دوره آموزشی را طی کرده‌اند. اتفاق خوب در این فاصله همراهی دونفر از دوستان بسیار عزیز بود که کمک‌ها و همراهیشان باعث شد تا کمبودهای دوره‌های قبل جبران شود و کیفیت برگزاری چه به لحاظ ساختار اجرایی و چه به لحاظ محتوایی به سطحی بالاتر برسد.

برای این‌کارگاه و برنامه‌های دیگر که تکمیل کننده کارگاه شناخت توانایی‌هاست، برنامه‌ریزی بلند مدتی انجام داده‌ایم که به مرور از طریق همین بلاگ و سایتی که در حال راه‌اندازی است، اطلاع رسانی خواهد شد. برای شرکت‌کنندگان قبلی هم به قول نرم‌افزاری‌ها Update Patch در نظر گرفتیم که به‌زودی از طریق ایمیل برای هماهنگی‌های لازم باهشون تماس خواهم گرفت.

برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت‌نام، هزینه‌ها و زمان‌های برگزاری لطفا بروشور دوره را دانلود نمایید. دوستان من از طریق تلفن و خود من از طریق همین وبلاگ آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما هستیم.

نمایش 11 دیدگاه
 • پرهام
  پاسخ

  همه چی خیلی خوب شده انشاالله موفق باشید مربی

 • مسعود
  پاسخ

  سلام
  اگر امکانش وجود داره از داستان موفقیت افرادی که در گذشته توی این دوره شرکت کردند توی وبلاگ بنویسید
  و لطفا بفرمایید که آیا امکان برگزاری دوره در شهرهای دیگه کشور هم وجود داره یا نه؟

 • جعفری
  پاسخ

  سلام.
  هزینه 80 درصد بیشتر شده!! من تازه پولهامو جمع کرده بودم.

 • امیر مهرانی
  پاسخ

  @پرهام ممنون

 • امیر مهرانی
  پاسخ

  @مسعود واقعیت اینه که این دوره یک دوره تحولی نیست که افراد بعد از گذروندن اون زندگیشون متحول بشه. در واقع من به چنین سبکی اعتقاد ندارم. تغییرات به‌مرور در افراد پیش میاد. به همین دلیل داستان موفقیت افرادی که در این دوره شرکت کرده‌اند از یک یا دو سال آینده مشخص خواهد شد. اما شخصا از بابت کاری که انجام می‌دهم راضی هستم به این دلیل که بازخورد شرکت‌کنندگان همیشه مثبت بوده. در مورد برگزاری در شهرستان‌ها هم بله این امکان وجود دارد.

 • راد
  پاسخ

  این کارگاه در ماه‏‎های آینده هم برگزار میشه؟
  اینکه بتونیم بفهمیم برای چه کاری ساخته شدیم با اجرای آزمون CSF ممکن میشه؟یا یه ابزاری میده که در طول زمان متوجه این موضوع میشیم؟آیا در اتمام دوره هر فردی استعدادهای خودش رو شناخته؟

 • امیر مهرانی
  پاسخ

  @راد بله برگزار خواهد شد. آزمون CSF تم‌های شما رو مشخص می‌کنه و تم‌ها مجموعه چند استعداد هست. این آزمون تفاوتی با آزمون‌های دیگه مثل MBTI داره که به شما شیوه‌هایی که می‌تونید عملکرد بهتری رو داشته باشید رو معرفی می‌کنه. بنابراین وقتی شما بدونید توانایی‌های ذاتیتون چیست می‌تونید شغل مورد نظر رو بررسی کنید که ببینید آیا با توانایی شما همخوانی دارد یا خیر و بعد تصمیم بگیرید. مثلا اگر به نظر شما کار فروش شغل مناسبی به نظر بیاد اما توانایی برقراری ارتباط شما نسبت به شخص دیگری کمتر باشد شما شانس کمتری برای موفق شدن نسبت به اون شخص خواهید داشت پس باید کاری رو انتخاب کنید که با ویژگی‌های شما همخوان باشد.

 • محمد حسن
  پاسخ

  با سلام
  امید وارم که حال شما خوب باشد .
  فکر میکنم اگر امکانش بود که که این دوره در یک هفته (پنجشنبه و جمعه ) برگزار شود و دوبار یعنی برای هفته بعدی هم در همان دو روز برگزار شود برای ما که می خواهیم از شهرستان برنامه ریزی کنیم بهتر است . مثلا خودمان طبق برنامه شما برای هفته اول و 14/2/91 روز پنجشنبه مشکل داریم و به خاطر طول مدت برنامه یعنی دو هفته برنامه ریزی خیلی سخت است . اگر میشد کل دوره در دو روز برگزار شود و برای دو هفته پیاپی خیلی بهتر می توانستیم برنامه ریزی کنیم .
  با تشکر لطفا تاریخ کلاسهای بعدی را اعلام کنید

 • امیر مهرانی
  پاسخ

  @محمد حسن سلام این کلاس بخاطر تمرین‌هایی که باید در بین هر جلسه برگزار شود در سه پنج‌شنبه و جمعه برگزار تنظیم شده است و متاسفانه این امکان وجود ندارد که دوره فقط در دو روز برگزار شود. با این وجود برای شهرستان‌ها در حال برنامه‌ریزی هستم که بتوانم با حفظ کیفیت در زمان فشرده‌تری دوره برگزار شود.

 • محمد حسن
  پاسخ

  سلام
  من فقط برای پنجشنبه اول 14/2/91 مشکل دارم ممکن است بفرمایید سرفصل این روز چیست ؟

 • امیر مهرانی
  پاسخ

  @محمد حسن از طریق ایمیل بهتون پاسخ می‌دم.

یک نظر بدهید