گفتگو با شاهین طبری درباره برنامه خیریه-آموزشی آینده بهتر

گفتگو با شاهین طبری درباره برنامه آینده بهتر

در طول پنج سال گذشته این شانس را داشته‌ام تا در کنار شاهین طبری – رئیس هیات مدیره شرکت چارگون – فعالیت کنم و همواره از شخصیت پرانرژی و پرامیدش بسیار یاد گرفته‌ام. شاید تصورتان از رئیس هیات مدیره شرکتی بزرگ بودن مدیری باشد که در طبقه آخر ساختمانش می‌نشیند و بسیار سرشلوغ است. اما مهمترین ویژگی شاهین طبری دوستانه بودنش است و که تمام معادلات را درباره فضای رسمی کار در ذهن شما بهم می‌ریزد و همین ویژگی باعث می‌شود تا کار کردن با او لذت بخش باشد.

در این گفتگو با او درباره برنامه آموزشی آینده بهتر که یک برنامه خیریه برای آموزش‌های حوزه ورود به بازارکار به افراد کم بضاعت یا معلول است صحبت کرده‌ام. او درباره موسسه خیریه همگام که به همت همکاران چارگون شکل گرفته، رویکردها و اهداف برنامه آینده بهتر و خاطراتش صحبت می‌کند. تقریبا پایان گفتگویمان بود که از او پرسیدم آینده بهتر برای شما چه شکلی است؟ پاسخش را خودتان بشنوید.

دانلود از مدیا فایر

نمایش 0 دیدگاه
  • سینا
    پاسخ

    برای من خیلی ارزشمند است که جناب آقای طبری و آقای جوانمردی (که از دور افتخار آشنایی با ایشان را دارم) که در حوزه های کاری خودشان بسیار توانمند هستند نگاهشان به شبکه های اجتماعی همواره فعالانه و ستودنیست. قطعاً این 2 بزگوار هم مثل خود شما امیر جان دغدغه های کاری و فکری بسیاری (با توجه به حوزه کاریشان) دارند اما به ارزش این نوع شبکه ها هم احترام میگذارند و مایه خوشحالی است.
    با آرزوی موفقیت برای همه بزرگواران

یک نظر بدهید