معرفی سایت: Sandglaz.com

هر روز سایت‌های مختلفی به‌عنوان استارت‌آپ در دنیای اینترنت معرفی می‌شوند. اما موضوعی که انگار تمامی ندارد راه‌اندازی سایت‌های مختلف برای مدیریت فعالیت‌ها و مدیریت زمان است. اینطور که به نظر میاد، این سایت‌ها هنوزم نتوانسته‌اند نظر کامل مخاطب‌ها را جلب کنند که البته طبیعی است. هرکدام از این سایت‌ها می‌توانند براساس یک متد و روش برای مدیریت زمان و فعالیت‌ها خدمات ارائه دهند.

مثلا برخی از سایت‌ها براساس مدیریت اهداف و تعریف و زمانبندی فعالیت‌های مربوط به هر هدف کار می‌کند. برخی دیگر از سایت‌ها بر اساس تکنیک GTD کار می‌کنند. اما در این بین سایت Sandglaz.com هم یکی دیگر از همان سایت‌های مدیریت فعالیت‌ها و زمان است که براساس ماتریس مدیریت زمان کار می‌کند. در مورد این ماتریس قبلا اینجا توضیح داده‌ام. ماتریس مدیریت زمان به شما کمک می‌کند تا فعالیت‌های خود را اولویت‌بندی کنید. در مورد اولویت‌بندی فعالیت‌ها هم پیشنهاد می‌کنم این مطلب را مطالعه کنید.

این سایت به شما این امکان را می‌دهد تا ماتریس مدیریت زمان را برای هر روز بصورت جداگانه داشته باشید و حتی فراتر از یک دسته‌بندی 4گانه شما می‌توانید اندازه ماتریس را خودتان براساس نیاز تعریف کنید. یعنی می‌توانید کارهای مهم اکنون، مهم بعد و مهم بعد‌تر و به همین ترتیب کارهای کم اهمیت را در ماتریس خود تعریف کنید. شما می‌توانید حتی ماتریس خود را تا زمان نامحدود ادامه دهید، یعنی ماتریس برای هر روز و تا ابد ادامه پیدا کند.

البته این سایت یک محیط برای کار یک‌نفره نیست و مشابه بسیاری از سایت‌های دیگر می‌توانید از آن برای انجام کارهای تیمی استفاده کنید. بنابراین اگر شما و همکاران و دوستانتان از ماتریس مدیریت زمان استفاده می‌کنید، این سایت می‌تواند کمک زیادی به شما کند.

——————————————————————————————————————————————————

این مطلب در وبلاگ thecoach.ir منتشر شده است. شما می‌توانید مشترک خورا ک این بلاگ شوید.

کارگاه پرسنال برندینگ 13 بهمن 1390

برای آگاهی از دوره‌های آموزشی در خبرنامه آموزشی عضو شوید.

من را در توییتر و گوگل+ دنبال کنید.

نمایش 0 دیدگاه

یک نظر بدهید