گزارشی از دوره‌ها و فعالیت‌ها

دوستان و خوانندگان زیادی تماس می‌گیرند و از برگزاری سمینارها و کلاس‌ها و دوره‌ی شناخت توانایی‌ها سوال می‌پرسند. بد ندیدم که گزارشی از این فعالیت‌ها بنویسم و در مورد برنامه‌های آینده هم صحبت کنم.

از بهارم امسال تاکنون دوره‌ی جدید شناخت توانایی‌ها را برگزار نکردم. با خودم این تعهد را دارم که هر از گاهی این دوره را متوقف کنم تا فرصت بازنگری‌اش را داشته باشم. عقیده دارم دروس و مفاهیم حوزه انسانی چیزی نیست که یک‌بار برای همیشه تدوین شود و مدام باید براساس تجربیات و تغییر دانش، آنها را بروز کرد. دوره‌ی شناخت توانایی‌ها، اکنون بازنگری شده و با فرمی تازه آماده ارائه هست. هفته آخر آذر دوره را شروع خواهم کرد. اطلاع‌رسانی درباره زمان و مکان دقیق را هفته آینده همینجا خواهم نوشت. اجالتا اگر علاقه‌مند هستید برای شرکت در جلسه اول رایگان با شما تماس گرفته شود، فرم انتهای این صفحه را پر کنید. پیشنهاد می‌کنم برای آشنایی بیشتر با دوره، ویدئوهای کلاس آنلاین شناخت توانا‌یی‌ها در سایت وبیاد را ببینید.

از حدود دو ماه پیش دوره‌ی رهبری برمبنای توانایی‌ها را در چارگون آغاز کردم. تمرکز این دوره برشناخت قابلیت‌های رهبری مدیران و استفاده از تئوری‌های جدید برای ایجاد تحول سازمانی است. مطابق برنامه‌ریزی انجام شده قرار است از دی‌ماه هم این دوره را برگزار کنم که در زمان مناسب اطلاعات دقیق آن را ارائه خواهم کرد.

دوره رهبری برمبنای توانایی‌ها

ماه آذر برای من و همکارانم در چارگون، به‌دلیل برگزاری سمینار سالانه شرکت ماه بسیار پرمشغله‌ای است. در این سمینار بیش از 2500 نفر از سازمان‌ها و شرکت‌ها از سراسر ایران برای حضور دعوت می‌شوند. در این سمینار هم سخنرانی خواهم داشت درباره فلسفه و رویکردی که در چارگون به موضوع تغییر فرهنگ و تحول سازمانی داریم. همینطور عصر همین روز کارگاهی خواهم داشت با‌عنوان سازمان توانمند که شرکت‌کنندگان در این کارگاه با فلسفه و رویکرد رشد و تعالی سازمانی برمبنای توانایی‌ها آشنا خواهند شد. سمینار چارگون روز 23 آذر خواهد بود. سایت سمینار را اینجا می‌توانید ببینید. این سایت هم توسط پرهام باغستانی و امیرعباس عبدالعلی طراحی شده.

در ادامه شلوغی‌های ماه آذر روز 20 آذر به‌همراه آقای فرزاد رحمانی (مدیرعامل چارگون) و سامان اسماعیلی (رئیس استقرار اتوماسیون اداری)، برای مدیران و کارشناسان انفورماتیک شرکت نفت و مجموعه‌های وابسته سخنرانی خواهیم کرد. عنوان سخنرانی من مدیران انفورماتیک، رهبران تغییر خواهد بود. در این سخنرانی نقش رهبری و ایجاد همراهی و همدلی در سازمان برای پذیرش تغییرات تکنولوژیک برای مدیران انفورماتیک را پررنگ خواهم کرد.

نمایش 0 دیدگاه
 • احسان طریقت
  پاسخ

  بسیار عالی و خوب. آرزوی موفقیت در همه این فعالیت‌ها 🙂

 • فاطمه
  پاسخ

  مثل هميشه با چشمان باز و هدفمند رو به جلو! موفق باشيد

 • پاشازاده
  پاسخ

  سلام اقای مهرانی
  من شما رو به اقای مدیسه معرفی کردم که لینکتون کنن و گفتم شما هم ایشون رو لینک کردید
  http://madisehco.blogfa.com
  اگر نمی خواین لینک کنید که بهشون بگم اشتباه شده و برتون دارن. اگر ببینن اعتبار من زیر سوال میره پیش ایشون
  مرسی
  مریم

 • احسان علیخانی
  پاسخ

  اقای مهرانی موفق باشین. من یه کلاس پرسنال برندینگ رو سال گذشته با شما گرفتم و هنوز دارم از آموخته هام استفاده می کنم و باهاشون کار می کنم.

 • امیر مهرانی
  پاسخ

  @احسان طریقت

  @فاطمه
  احسان و فاطمه عزیز سپاسگزارم.

 • امیر مهرانی
  پاسخ

  @احسان علیخانی بسیار خوشحالم احسان عزیز از این‌که مطالب برات مفید بوده. آرزوی موفقیت‌های بیشتر دارم برات.

 • رامین حسین پوری
  پاسخ

  سلام، با تشکر از زحمات شما، لطفا اسم من رو هم جزو شرکت کنندگان جلسه اول قرار بدید…

 • سامان عطاریان
  پاسخ

  ادامه بده بزرگ مرد…

 • امیر مهرانی
  پاسخ

  @رامین حسین پوری سلام آقای حسین‌پوری لطفا برای شرکت در جلسه اول نام خودتون رو به شماره ۰۹۳۳۱۶۶۶۱۵۹ ارسال نمایید.

 • امیر مهرانی
  پاسخ

  @سامان عطاریان سپاس سامان عزیز

یک نظر بدهید