کارگاه هنر حرفه‌ای

هروقت صحبت از بحث پرسنال برندینگ می‌کنم امکان نداره که یاد روزهایی که با رضا بهرامی ساعت‌ها در مورد این مفهوم و تاثیرش صحبت می‌کردیم نیافتم. در واقع مفهومی که در این مدت من معرفی کردم نتیجه جستجو و بحث‌هایی است که با رضا داشتیم.

اگر با رضا بهرامی آشنا نیستید ابتدا این مطلب رو بخوانید و بعد به سایت شخصی او سر بزنید. در جریان بودم که مدت‌هاست رضا روی شکل دادن کارگاهی کار می‌کرده و حالا این کارگاه با عنوان کارگاه هنر حرفه‌ای معرفی شده. بدون شک این کارگاه برای کسانی که می‌خواهند در زمینه برندینگ، مارکتینگ و کسب و کار فعالیت کنند و تاثیر هنر رو در توسعه کسب و کارشون درک کنند می‌تونه فوق‌العاده مفید باشه ضمن این‌که مهمترین ویژگی این کارگاه انجام پروژه برندینگ برای یک نمونه واقعی است.

اطلاعات زیر در سایت خود رضا منتشر شده که من این‌‌جا بازنشر می‌کنم.

مقدمه : کارخانه رویا نام مجموعه ورک شاپ هایی است که از این پس برگزار خواهم کرد. این دوره های کوتاه عملی برگرفته از تجارب و نیازها و مشکلات خودم در طول بیش از ده سال کار حرفه ای در بازار کار هنر اند. در این دوره ها سعی می کنم بر مشکلاتی تمرکز کنم که هنوز هم یک هنرجو و یا کسی که تازه وارد بازار و رقابت کاری شده، خودش را در برابر آنها تنها و بی جواب می یابد.

و اما اولین سری از مجموعه ورک شاپ‌های «کارخانه رویا» :

کارگاه «هنر حرفه‌ای» درباره‌ی چیست؟
چطور باید بین علایق و توانایی‌های هنری‌مان و خواسته‌های سفارش دهندگان توازن بر قرار کنیم؟ چگونه باید پلی میان بیزنس و هنر زد؟ من در ورک شاپ «هنر حرفه ای» قواعد کارکردن در بازار حرفه ای هنر را آموزش خواهم داد.

پرسش ها و چالش های کارگاه:
مشتری کیست؟ محصول چیست؟ بازار هنر امروز چه ویژگی‌هایی دارد؟ چگونه باید در میان رقیبان کاری خودمان را متمایز کنیم؟ چگونه از علائق مان پول بسازیم؟ سوال ها و چالش هایی از این دست در این کارگاه بررسی خواهند شد.

ویژگی منحصر به فرد کارگاه :
یکی از شرایط آموزشی ویژه ی کارگاه «هنر حرفه ای» این است که هنرجویان به عنوان کار عملی ، بر روی یک برند واقعی و برای یک مشتری واقعی کار خواهند کرد و آموخته های شان را تحت نظارت صاحب محصول محک خواهند زد.

مخاطبان کارگاه:
مخاطبان اصلی این کارگاه می توانند از هر رشته ای باشند زیرا آموختن قواعد پایه ای کار حرفه ای برای تمام رشته ها در سرتاسر بازار هنر یکسان است.

شرایط و ظرفیت:
این کارگاه در بیست ساعت (پنج جلسه ی چهار ساعته) برگزار می شود و برای برگزاری بهتر و انجام تمرینهای متمرکز، ظرفیت آن پنج نفر است. لطفا برای کسب اطلاعات در زمینه نحوه ی برگزاری و ثبت نام و دریافت کاتالوگ کارگاه به این آدرس ای میل بزنید :

workshop@rezabahrami.com

——————————————————————————————————————————————————

این مطلب در وبلاگ thecoach.ir منتشر شده است. شما می‌توانید مشترک خورا ک این بلاگ شوید.

برای آگاهی از زمان ثبت‌نام کارگاه شناخت توانایی‌ها در خبرنامه آموزشی عضو شوید.

من را در توییتر و گوگل+ دنبال کنید.

یک نظر بدهید