اسکار برای اصغر فرهادی

چند وقت پیش مطلبی نوشته بودم با عنوان “8 درس از اصغر فرهادی برای موفقیت در کسب و کار“. اگر این مطلب را نخوانده‌اید پیشنهاد می‌کنم که آن را مطالعه کنید. اگر هم قبلا خوانده‌اید شاید مرور دوباره‌اش خالی از لطف نباشد.

نمایش 4 دیدگاه
 • لیلا مقدم فر
  پاسخ

  سلام ممنون
  دسته بندی خیلی خوبی داشتید .
  الان که دارم درسهای مدیریت رو می خونم با مطالب بهتر ارتباط برقرار می کنم و چیزی که از همین الان می بینم دوری از اصول در هر کاری به خصوص مدیریت کارهای مختلف توی کشور ماست.(فرهادی خودش کارش رو مدیریت دقیق می کرده)
  شما دلتون می خواد دست کم در سطوح بالای مدیریتی مدیریت اتفاق بیفته ولی نمیفته
  من مطمئن هستم آدمهایی مثل شما خیلی بیشتر می تونن کمک کنن یه سری اصول برقرار بشه تا خیلی از کسانی که جایگاه آکادمیک و یا مدیریتی بالا دارند!
  من اینو باور دارم سر همین می خوام تلاش کنم ببینم چه کاری می تونم بکنم البته بعد از یادگیری

 • امیر مهرانی
  پاسخ

  @لیلا مقدم فر خیلی ممنون. به نظرم من خیلی از افرادی که درگیر کار آکادمیک می‌شن و از اجرا دور می‌شن دیگه به اصول برنمی‌گردن و هرچه‌بیشتر درگیر مباحث صرفا علمی می‌شن که البته ارزشمنده اما چیزی که مهمه اینه که باید یک رابطی بین افرادی که کار علمی می‌کنن و کارهای اجرایی دارن وجود داشته باشه. برای اصغر فرهادی چون درگیر اجرا شده، خودش این ویژگی رو حفظ کرده اما تو زمینه‌ کسب و کار کمتر این موضوع رو می‌بینیم. کار یا صرفا تجربیه و یا صرفا علمی.

 • sheyda
  پاسخ

  Salam. man natonesam bebinam oScaro. behtar bod video sham mizashtiiiiiiiiin 🙁

 • بامداد
  پاسخ

  سلام مممنونم
  من هم به ایشان فوق العاده علاقه مندم هم شخصیتش را دوست دارم و هم از تماشای فیلمهایش لذت می برم .
  اما با وجود اذعان به توانمندیهای ایشان و سایر هنرمندان و بازیگران فیلم بنظر نمی آمد این فیلم اسکاری باشد .
  بنظر شما چه نکات و موضوعاتی باعث شده که منتقدین و سایر اعضای دست اندر کار متقاعد شوند که این فیلم را بعنوان بهترین فیلم خارجی جهت اعطاء جایزه اسکار انتخاب کنند ؟

یک نظر بدهید