روز گذشته مایکروسافت، امکان دانلوذ Office 2010 Beta را برای عموم آزاد کرد. من از حدود یکماه پیش از نسخه Technical Preview استفاده می کردم. در این مدت از Outlook، Word و Powerpoint استفاده کردم که به نظرم بیشترین تغییرات را داشته اند اما به شدت با مشکل کندی سرعت روبرو بودم بخصوص در Powerpoint.

اما نسخه Office 2010 Beta شامل شیرپوینت هم می شود که در زیر اطلاعات مربوط به دریافت آن را آورده ام:

اطلاعات عمومی ددباره شیرپوینت 2010: https://sharepoint2010.microsoft.com/Pages/default.aspx

منابع برای برنامه نویسان: https://www.mssharepointdeveloper.com

منابع برای متخصصان آی تی: https://www.mssharepointitpro.com

بحث و گفتگو درباره شیرپوینت 2010: SharePoint 2010 forums

دانلود نسخه بتا آفیس 2010:  https://www.microsoft.com/2010

مطابق اعلام بلاگ شیرپوینت قرار است نسخه نهایی شیرپوینت 2010 در نیمه اول میلادی سال 2010 به بازار عرضه شود. نسخه بتا دارای پشتیبانی نخواهد بود و امکان ارتقاء از نسخه بتا به نسخه اصلی وجود نخواهد داشت.

پی نوشت:

  • بالاخره اون بارونی که باید، اومد. نمی دونم تو همه شهرای دنیا اینجوریه یا این خصلت تهرانه که فاصله قطعی شدن رفتن تابستون و اومدن پاییز فقط یه بارونه؟ حالا می شه قهوه خورد و لذت برد از داغی قهوه.
  • واقعا یه وقتایی این فیل – ترینگ انگار که راه گلوی آدمو می بنده. چند روزه می خوام چند تا ویدئو ببینم برای آماده کردن یک Presentation که نمی شه! می خوام ،Tweet کنم، نمی شه! می خوام … این آفیس بتای … رو دانلود کنم باید تا نیمه دانلود بشه و یکدفعه ببینی Ping Time می ره بالای 1000ms و بعد هم پیغام Request Timed out و آخرش می بینی زده Packet Lost 60%. بگذریم! خیلی عصبیم کرده.

نمایش 0 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید