آخرین مطلب کامل در میل‌باکس شما

اگر جزو آن دسته از اعضای سایت هستید که قبل از یک سال گذشته در خبرنامه سایت عضو شده‌اید حتما مطالب سایت را به‌شکل کامل و بلافاصله بعد از انتشار در سایت از طریق ایمیل دریافت می‌کرده‌اید. خبرنامه قبلی مشکلات زیادی از جمله راست‌چینی مطالب را داشته است و همینطور امکان تنظیم فونت را هم در اختیار قرار نمی‌داد. در حال حاضر سیستم خبرنامه سایت تغییر کرده و این آخرین مطلبی است که شما به‌شکل کامل از طریق ایمیل دریافت می‌کنید. در حال حاضر تمام اعضای قدیمی به خبرنامه جدید منتقل شده‌اند.

در خبرنامه جدید شما هر شنبه یک ایمیل دریافت خواهید کرد و تیتر و خلاصه‌ای از مطالب بعلاوه یک یادداشت برای شما ارسال خواهد شد. این تغییر کمک می‌کند تا کیفیت اطلاع‌رسانی و انتشار مطالب را بهتر ادامه دهیم.

دوستانی که این مطلب را به‌شکل کامل در میل‌باکسشان دریافت می‌کنند از مشترکان قدیمی سایت هستند. از این‌که در طول این چند سال همراه بوده‌اید از شما سپاسگزارم و امیدوارم که این تغییر سیستم کمک کند تا کیفیت بهتری را در کنار هم تجربه کنیم.

اگر عضو خبرنامه نیستید می‌توانید از طریق این لینک عضو شوید. اگر فکر می‌کنید مطالب این سایت برای شما دوستانتان مفید است لطفا اونها رو به عضویت در خبرنامه دعوت کنید. 

نمایش 0 دیدگاه
  • پیام طراوتی
    پاسخ

    هستیم کماکان در خدمت شما.

یک نظر بدهید