کوله‌پشتی ۹۵

کوله‌پشتی ۹۵

امسال هم به رسم سال‌های قبل قرار است کوله‌پشتی‌های خود را ببندیم. قرار است تجربیاتمان را با هم به‌اشتراک بگذاریم و از هم بیاموزیم. امسال کوله‌پشتی تفاوتی کرده که آن داشتن سایت مستقل هست. سایت کوله‌پشتی و صفحه کوله‌پشتی ۹۵ را می‌توانید مشاهده کنید.

همینطور بچه‌های گل تیم پازلی زحمت کشیدند و اپ اندرویدی آماده کردند که بوسیله‌ی اون می‌تونید تمام کوله‌پشتی‌های منتشر شده را یک‌جا ببینید. دانلود اپ اندروید.

بنابراین پیشنهاد می‌کنم برای اطلاع از بروزرسانی‌ها و کوله‌پشتی‌های تازه صفحه کوله‌پشتی در سایت خودش را حتما دنبال کنید و یا اپ اندروید را دانلود نمایید.

اما قرار است چه‌کار کنیم؟

ابتدا به پرسش‌های زیر پاسخ دهید:

فرض کنید که یک کوله‌پشتی دارید که قرار است تجربیاتی را از سال ۹۴ در آن بگذارید و با خود به سال ۹۵ ببرید. تجربیاتی که کمک می‌کند شما در سال جدید انسانی توانمند‌تر باشید.

بهترین تجربیات مثبتی که در کوله‌ی خود می‌گذارید و با خود به سال ۹۵ می‌برید چیست؟

برای پیشروی در مسیر زندگی باید سبک بود و چابک حرکت کرد. چه مواردی را از کوله‌ی خود خارج می‌کنید تا در سال ۹۴ بماند؟ در واقع از چه چیزهایی در زندگی عبور می‌کنید؟

بهترین افرادی که در سال ۹۴ با آنها آشنا شده‌اید چه کسانی بوده‌اند؟ چه ویژگی‌های مثبتی از آنها را در کوله‌ی خود می‌گذارید و با خود به ۹۵ می‌برید؟ ویژگی‌هایی که قرار است در سال جدید در رفتار شما نمود داشته باشد.

قرار است در کوله‌ی خود یک شعر یا تصویر داشته باشید که برای شما نماد امید در سال ۹۵ باشد. آن شعر یا تصویر چیست؟

بعد از نوشتن کوله‌تان اگر وبلاگ دارید لینک مطلب را به‌همراه یک عکس باحال از خودتون به آدرس amir@dreambackpack.com ارسال کنید و اگر در اینستاگرام منتشر می‌کنید هشتگ #kooleposhti95 را بزنید و اکانت کوله‌پشتی به آدرس https://instagram.com/dreambackpack را منشن کنید. همچنین می‌توانید لینک مطالب و تصاویر خود را از طریق اکانت Dreambackpack در تلگرام برای ما ارسال نمایید.

 

اپ موبایل قدرت گرفته از پازلی

Puzzley-Final-Logo

Comments

Leave a Comment