حضور در برنامه یک گام به پیش، شبکه خبر

دوستان عزیز، از پنج‌شنبه آینده به مدت 6 هفته بعد از خبر ساعت 7 صبح شبکه خبر و در برنامه یک‌ گام به پیش با موضوع اصول توانمندی در زندگی در خدمت شما خواهم بود.

به‌نقل از فارس:

به گزارش خبرگزاری فارس، برنامه «یک گام به پیش» که از ابتدای فصل زمستان سال گذشته با هدف بهبود بیش از پیش سطح کیفیت زندگی ایرانیان و فارسی‌زبانان، طراحی و تولید شده و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است؛ از روز شنبه (27 اردیبهشت‌ماه) پخش سری سوم خود را در برنامه زنده «صبح با خبر» آغاز می‌نماید. این برنامه همه‌روزه (به غیر از روزهای تعطیل) بعد از اخبار ساعت 7 صبح شبکه خبر پخش خواهد شد.

در این مجموعه از «یک گام به پیش»، «دکتر علیرضا شیری» از شخصیت سالم‌تر که سرمایه‌گذاری ارزشمندی در زندگی است، سخن می‌گوید، «دکتر افسر افشار نادری»، درباره مسائل مربوط به سبک زندگی و فراغت جوانان صحبت می‌کند، «مریم سادات کاظمی تربقان»، درخصوص شروع یک کسب‌وکار و کارآفرینی خانواده‌ها مطالبی را مطرح می‌نماید، «دکتر محمدعلی نیلفروش‌زاده» درباره بهداشت پوست و مو مطالبی را بیان می‌کند، «فرزانه سادات معصومیان» ثروت بیان در زندگی را مطرح می‌کند و «امیر مهرانی» درباره اصول توانمندی و گام‌های رسیدن به حداکثرها در زندگی مطالبی را بیان می‌کند.

«یک گام به پیش» در زمان حدود 5 دقیقه، هر روز به یک موضوع می‌پردازد و تلاش خود را به کار می‌گیرد تا در مدت چند هفته نسبت به آن موضوع، آگاهی و مهارت‌بخشی کند تا مردم در برخورد با موضوعات مطرح شده، رفتار مطلوب و قابل قبول را از خود نشان دهند و در نتیجه مخاطبان، هر روز یک گام به پیش در زندگی خود بردارند.

طراح و تولید برنامه «یک گام به پیش» را «علیرضا قرائتی» بر عهده دارد. علاقه‌مندان می‌توانند نظرات خود را درخصوص این برنامه و مباحث پیشنهادی برای طرح در آن، به شماره 1000600 پیامک کرده و یا به سایت شبکه خبر به نشانی www.irinn.ir مراجعه و در بخش «یک گام به پیش»، علاوه بر ثبت نظرات خود، این برنامه را نیز مشاهده و ذخیره نمایند.

پی‌نوشت: همچنین می‌توانید برنامه‌های قبلی را از اینجا مشاهده کنید.

نمایش 3 دیدگاه
 • پاسخ

  با آرزوی توفیقات روز افزون برای شما
  سعی می کنم برنامه را ببینم

 • مرتضی
  پاسخ

  سلام آقای مهرانی
  خیلی عالیه براتون تو این برنامه آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم با توجه به تایم پخش بتونم برنامه رو ببینم. اگه در ساعات وسط روز تکرار داره اطلاع بدید لطفا.

 • مرتضی
  پاسخ

  سلام آقای مهرانی
  خیلی عالیه براتون تو این برنامه آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم با توجه به تایم پخش بتونم برنامه رو ببینم. اگه در ساعات وسط روز تکرار داره اطلاع بدید لطفا.

یک نظر بدهید