IamINC سایتی متفاوت برای مدیریت اهداف

احتمالا سایت‌ها و ابزارهای مدیریت فعالیت‌های زیادی هستند که یا از آنها استفاده کرده‌اید یا حداقل می‌شناسید. عمده امکاناتی که این نوع سایت‌ها و ابزارها در اختیار کاربران قرار می‌دهند این است که شما بتوانید کاری را تعریف و زمان‌بندی کنید و پیشرفت فعالیت مورد نظر را بروز رسانی کنید. این سه فعالیت اصلی بیشتر این نوع ابزارها هستند.

اما خیلی از ماها برای رسیدن به اهداف که شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌ها است نیاز به یک حمایت کننده داریم. کسی که بتونه مسیر کاری ما رو بررسی کنه و ما رو از خطاهای احتمالی آگاه کنه و یا در طول میسر اگر خسته شدیم بهمون انگیزه بده. گاهی در مشاوره‌های شغلی هم از افراد می‌خوام تا یک حامی برای اهداف خود انتخاب کنند و کسی رو داشته باشند که بتونه آنها را در رسیدن به اهدافشون حمایت کنه.

سایت IamINC براساس همین مفهوم شکل گرفته. این سایت به شما اجازه می‌ده تا اهداف خود را تعریف کنید و فعالیت‌های مرتبط با اهداف را نیز در سایت وارد کنید. سپس اگر علاقه داشتید می‌توانید از یک تا پنج شخص را به‌عنوان Mentor یا همان حامی (مربی) انتخاب کنید و او را دعوت کنید تا در جریان پیشرفت شما قرار بگیرد و در صورت نیاز مسیر حرکت شما را اصلاح نماید. حامی‌های دعوت شده از طرف شما می توانند بر روی گزارش‌هایی که شما وارد می‌کنید اظهار نظر کنند و پیشنهادها و راهنمایی‌های خود را در اختیار شما بگذارند.

داشتن حامی برای رسیدن به اهداف الزاما در این سایت نیست که معنی پیدا کنه. بلکه بدون استفاده از این سایت هم شما می‌توانید شخصی را به‌عنوان حامی انتخاب کنید و بصورت دوره‌ای مسیر حرکت خود را با او درمیان بگذارید. این روش به شما کمک خواهد کرد که یک نگاه بیرونی در مسیر حرکت شما وجود داشته باشه و بتواند بازخوردهایی به شما بدهد که ممکن است به فکرتان نرسد.

——————————————————————————————————————————————

می توانید مشترک فید مطالب این بلاگ بشوید و یا در توییتر من را دنبال کنید.

آیا می‌دانید در چه کاری بیشترین میزان موفقیت را کسب خواهید کرد؟ مشاوره شغلی به شما کمک خواهد کرد که به توانایی‌های خود آگاه شوید.

اگر قرار باشد تخصص و دانش شما محصول شما باشد، چطور آن را عرضه می‌کنید؟ آیا شما در جامعه کاری خود شناخته شده و صاحب اعتبار هستید؟

یک نظر بدهید