دوره مدیریت زمان با تکنیک GTD

همواره قرار بر این بود که در کاربامیل دوره‌های آموزشی محدود به دوره شناخت‌توانایی‌ها نباشد و حالا با اضافه شدن دوره‌ی مدیریت زمان با تکنیک GTD ما یک‌فدم به جلو برداشته‌ایم.

مدرس این دوره دوست عزیز، سامان عطاریان است و جلسه اول رایگان آن چهارشنبه آینده در تاریخ 9 اسفند برگزار خواهد شد. برای ثبت‌نام و شرکت در جلسه اول رایگان با شماره تلفن 88949119 سرکار خانم عابدی تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر را در بروشور زیر می‌توانید کسب نمایید.

نمایش 5 دیدگاه
 • امیر مهرانی
  پاسخ

  @pej
  شما خودتون هم تجربه خوبی از GTD ندارید یا صرفا به این مطلب استناد می‌کنید؟ آیا شخص یا اشخاصی که از GTD استفاده می‌کنند رو ملاقات کردید که مستقیما تجربه‌شون رو بدونید؟ آیا با روش ساده‌ شده‌ی GTD آشنا هستید که به‌سرعت به نتیجه برسید؟
  به‌نظرم روی مطالبی که مطالعه می‌کنیم (خوب و بد) باید دقت کنیم. به‌نظرم سبک نوشته‌ی مطلبی که شما به‌اشتراک گذاشتید حرفه‌ای به‌نظر نمی‌رسه. خود من نسبت به GTD همین حس رو داشتم اما بعد که با روش ساده شدش آشنا شدم خیلی زیاد بهم کمک کرد.

 • سامان عطاریان
  پاسخ

  درود،

  اصولا هیج روشی کامل نیست و توانایی این رو نداره که تمامی مشکلات ما رو حل کنه.
  این سامانه هم از یک بعد به موضوع مدیریت زمان نگاه می کنه و به نظر خودم ما نیاز به ابزارهای کل نگری برای قبل از این روش و ابزارهای جزء نگری مثل مدیریت زمان با گوجه فرنگی برای بعد از این سامانه داریم.
  هر کدوم از ما می تونیم روش خودمون رو بعد از مطالعه روش های مختلف داشته باشیم. مهم تر اینکه ما به ابزارهای جدیدی برای کار در عصر دانش گرا نیاز داریم.
  سپاس

 • صابر
  پاسخ

  اگه کسی دنبال تغییر برای بهبود باشه ارزش مطالعه و تمرین کردن روش ها و نظریه های جدید رو درک می کنه. و گر نه … همیشه منتظره که ببینه نتیجه ی کار دیگران چی میشه. همیشه منتظره یه معجزه اس. غافل از اینکه خودش میتونه اولین نفری باشه که سود کنه و هم اوست که باید برای دیگران الگو بشه. مثل امیر خان ما.

 • وحید
  پاسخ

  با سلام و تشکر از مطلبتان؛ پیشنهاد می کنم مطلب زیر را در راستای مدیریت زمان مطالعه فرمایید.
  yon.ir/timeM

یک نظر بدهید