دوره حضوری، ۹ جلسه ۳ ساعته

این دوره به شما کمک می‌کند که بتوانید با خود ارتباط همدلانه برقرار کنید، گفتگوهای درونی خود را به‌خوبی بشنوید و با درک احساس‌های خود بتوانید روابط خوبی با دیگران برقرار کنید. همچنین در این دوره خواهید آموخت که چگونه به طرف مقابل خود گوش کنید، چگونه از قدرت پرسش برای شکل‌دهی گفتگوهای مثبت استفاده کنید، چگونه ارزش‌های خود و طرف مقابل را درک کنید و چگونه نقشه‌ی موثری برای رابطه‌ی پایدار و مثبت خود ایجاد کنید.

داستان دایره سبز (معرفی دوره)

معمولن ما کیفیت رابطه رو با احساسی که نسبت به طرف مقابل داریم می‌سنجیم. اما در واقع کیفیت رابطه رو باید به احساسی که به خودمون در اون رابطه داریم بسنجیم. اگر در یک رابطه احساس بدی به خودمون داشته باشیم و احساس کنیم که کارهای احمقانه می‌کنیم و اصلا خواسته‌هامون دیده نمی‌شه، به‌سرعت احساس ما در رابطه هم خراب می‌شه.

برای آشنایی بیشتر با دایره‌های سبز در رابطه فایل صوتی زیر را گوش کنید.

امیر مهرانی

 هدیه بسته صوتی ۷ اصل گاتمن در روابط با ارائه امیر مهرانی

امکان استفاده از خدمات کوچینگ فردی در طول دوره توسط کوچ‌های مورد تایید

امکان شرکت با تخفیف برای ثبت‌نام دو نفره

مبتنی بر روانشناسی مثبت‌نگر و رویکرد شناختی رفتاری

سرفصل‌های درسی دوره

همدلی با خود، چرخه افکار، احساس و رفتار

شناخت نیروهای زندگی بخش رابطه

مهارت شنیدن، پیش‌فرض‌ها در رابطه

مهارت پرسشگری

شناخت ارزش‌های خود و طرف مقابل

شناخت ویژگی‌های مثبت شخصیتی طرف مقابل

انجام گفتگوهای سخت و چالشی

نمایش و تحلیل فیلم کشتار

طراحی نقشه رابطه

مربی دوره

امیر مهرانی کوچ تحول است که در طول سال‌های گذشته دوره‌ها و کارگاه‌های متعددی در زمینه‌ی تحول فردی و سازمانی در سطح کشور برگزار کرده است. امیر همکار منطقه خاورمیانه Corporation for Positive Change است و تعاملات و تحولات انسانی همواره موضوع مورد علاقه‌‌ی اوست. او عقیده دارد که زندگی سفری است با ایستگاه‌های مختلف که در هر ایستگاه چیزی می‌آموزیم و بعد کوله‌ی خود را برمی‌داریم، حرکت می‌کنیم، تجربه می‌کنیم تا ایستگاه بعد.

دوره دایره سبز – ایجاد روابط مثبت

استاد مهمان

عماد قائنی

دکتر عماد قائنی، موسس سایت وبیاد و عضو هیات مدیره شرکت تجربه شاپرک آبی است که سابقه طولانی در برگزاری کارگاه‌های در حوزه ارتباطات فردی دارد. عماد با موضوع انجام گفتگوهای حساس در رابطه، در این دوره حضور دارد.

با ثبت‌نام در این دوره شما بسته صوتی هدیه خواهید گرفت. این بسته صوتی شامل هفت اصل گاتمن در روابط است که به شما کمک می‌کند نکات مهم در پایداری روابط را علاوه بر مفاهیم و تمرین‌های کلاس بیاموزید.

l

بخش مهمی از کیفیت روابط ما ناشی از سطح آگاهی مشترک دو طرف است. به‌همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم که در این دوره با مهم‌ترین فرد زندگی خود شرکت کنید و تمرین‌ها را به‌صورت مشترک انجام دهید.

 ثبت‌نام

شروع دوره ۱۴ دیماه ۱۳۹۵ هر هفته سه‌شنبه‌ها از ساعت ۱۸ تا ۲۱

  • ثبت‌نام یک نفر
    تومان۶۲۰،۰۰۰
    • هدیه فایل‌های صوتی آموزشی
    • نه جلسه سه ساعته
    • استفاده از خدمات کوچینگ

آیا پرسشی دارید؟ برای ما بنویسید تا کمک‌تان کنیم.