کارگاه کوله‌پشتی قاچاقاچ

ghachaghach-poster

پنج‌شنبه‌ی هفته‌ی آینده ۱۵ بهمن در چارچوب پروژ‌ه‌ی کوله‌پشتی و با همکاری شرکت ساخت شهر فرودگاهی امام خمینی٬ کارگاهی برگزار می‌کنم با عنوان کوله‌پشتی قاچاقاچ. احتمالا قبلا مطلب من درباره اماکن تاریخی اطراف فرودگاه امام را خوانده باشید. این مطلب را می‌توانید اینجا مطالعه کنید.

در این کارگاه سفری یک‌روزه خواهیم داشت به قلعه‌ی قدیمی قاچاقاچ و با همراهی دو نفر متخصص در زمینه‌ی معماری و احیای بناهای تاریخی به‌شرکت کنندگان کمک خواهیم کرد تا با مشاهده و ثبت تصاویر از این بنا شهر ایده‌آل رویاها و اهداف خود را طراحی کنند و در مسیر رسیدن به مطلوب خود قدم بردارند. در کنار بازدید از قلعه‌ی قاچاقاچ از بنای مدرن ترمینال جدید فرودگاه امام نیز بازدید خواهیم کرد و برداشت‌هایی را در تقابل سنت و مدرنیته خواهیم داشت. من و دوستانم در این کارگاه به‌شما کمک می‌کنیم تا نگاه متفاوتی به مسئله‌ی رسیدن به اهداف و رویاها داشته باشید. بدون شک کارگاه جذاب و تاثیرگذاری برای شرکت‌کنندگان خواهد بود.

توضیح کامل درباره‌ی کارگاه٬ ارائه‌کنندگان و هزینه‌ها و نحوه‌ی ایاب و ذهاب و همینطور نحوه ثبت‌‌نام را در سایت کوله‌پشتی می‌توانید ببینید.

 

نمایش 1 دیدگاه
  • تلاش
    پاسخ

    خیلی دوست داشتم در این کارگاه با شما باشم آقای مهرانی ولی حیف که فاصله بین دو شهر نمیتونه این آرزو رو برآورده کند.

یک نظر بدهید