بهبود سرعت وبلاگ

در این هفته مطلبی منتشر نکردم و مهم‌ترین دلیلش این بود که از فیدبک‌هایی که دوستان چه به صورت حضوری و چه از طریق کامنت و ایمیل بهم دادن متوجه شدم که وبلاگم کند شده و دسترسی به آن سخت. برای من که از دنیای فنی دور شدم سر، کله زدن با این مسائل بسیار سخت شده و گاهی گیج کننده. به همین دلیل یک هفته را ننوشتم تا مشکلات فنی حل شود.

وجود دوستانی که در این شرایط بهت کمک می‌کنند و مسائلت رو حل می‌کنند، همواره غنیمته و همیشه خدا رو شکر می‌کنم که رفقایی هستند که واقعا به من لطف دارند و من رو شرمنده می‌کنند. مشکل کندی سایت رو با امیر سروری عزیز مطرح کردم و امیر هم زحمت کشید و دستی به این سایت کشید. درست مثل ماشینی که بعد از 6 سال بهش رسیدگی می‌شه. ظاهرا کلی خرت و پرت اضافه در دیتابیس و در فایل‌های سایت وجود داشت که همه‌اش باعث کندی می‌شد. خلاصه که امیر عزیز و همکارشان خانم کیانی زحمت کشیدند و مسائلی که وجود داشت را حل کردند و امیدوارم با سبک شدن سایت شما هم کیفیت بهتری را تجربه کنید.

امیر سروری از پدیدآورندگان سایت کارآزموده و وب تارگت هست و سال‌هاست در زمینه آموزش مفاهیم وب و طراحی سایت و انجام پروژه‌های این حوزه فعالیت جدی دارد. از طریق سایت شخصی‌اش می‌توانید با او در ارتباط باشید.

پی‌نوشت: از پرهام باغستانی هم برای کمک در هاست کردن وبلاگ بسیار ممنونم. از اونجایی که در چارگون میزهامون کنار هم هست علاوه بر این‌که مجبوره به غرغرهای من گوش کنه همیشه سوالات فنی من رو هم جواب می‌ده.

نمایش 3 دیدگاه
 • محمد
  پاسخ

  سلام جناب مهرانی
  مبارکه
  کم کم داشتیم نگران می شدیم.

  • امیر مهرانی
   پاسخ

   سپاس محمد جان. تو هم لطف کردی اون گزارش از سایت رو فرستادی بسیار کمک کننده بود.

 • لیدا
  پاسخ

  سلام آقای مهرانی.تشکر فراوان. ساییتون دسترسیاش و چیدمانش خیلی عالی شد.موقع ورود احساس سردر گمی ایجاد نمی کنه دیگه.بازم ممنون که به فکر مایید.

یک نظر بدهید