۱۰ سرویس جانبی برای توییتر

قبل تر درباره ابزارهای رومیزی برای توییتر نوشته بودم. اینجا را بخوانید. 10 ابزاری که در این مطلب معرفی می شود که اصل مطلبش اینجاست، در واقع وب سایتهایی هستند که قابلیتهای جدیدی به تویتتر اضافه می کنند.

1- Bit.ly

حتما اگر از توییتر استفاده می کنید با این سرویس کوتاه کننده URL آشنا هستید. اما تفاوت این سرویس با دیگر سرویس های مشابه اینست که به شما اجازه دنبال کردن لینکها را می دهد و همچنین گزارشاتی از ReTweet شدن لینک و کلیکها به شما ارائه می دهد.

2- Twitpic

این سرویس هم جزو سرویسهای آشنا برای توییتر است که اجازه انتشار عکسها در توییتر را می دهد. با استفاده از این سایت می توانید از طریق موبایل عکس گرفته آن را به آدرس ایمیلی که برای شما ساخته می شود ارسال کنید و به این ترتیب عکس را در توییتر به اشتراک بگذارید.

3- Tweetscan

اگر از Google Alert استفاده کرده باشید بخوبی با کار Tweetscan آشنا خواهید بود. شما می توانید Alertهایی برای کلمات خاص تنظیم کنید و گزارشات روزانه و هفتگی را در ایمیل خود دریافت کنید. البته این سرویس رایگان نیست.

4- Twitterfeed

اگر می خواهید هروقت که بلاگتان را بروز می کنید بصورت خودکار توییترتان بروز شود می توانید از این سرویس استفاده کنید.

5- TwInbox

برای کسانی که تمام کارهایشان را با Outlook انجام می دهند TwInbox می تواند گزینه خوبی باشد. این ابزار امکانات توییتر را در Outlook برای شما فراهم می کند.

6- CoTweet

این سرویس برای شرکتهایی مناسب است که از توییتر می خواهند برای فعالیتها شرکتی استفاده کنند. این سایت این امکان را می دهد تا بتوانید با چند حساب کاربری یک اکانت توییتر را بروز نمایید یا در یک گردش کار تعریف شده بتوانید توییت ها را بصورت وظیفه به افراد تخصیص دهید.

7- TweetStats

این سایت امکان دریافت گزارشاتی از عملکرد شما در توییتر را فراهم می کند. فقط کافیست که نام کاربری توییتر خود را به این سایت بدهید.

8- Twuffer

این سرویس کاربرد جالبی دارد. اگر به این موضع فکر کرده اید که چطور می توان توییت ها را طبق یک برنامه زمانبندی شده ارسال کرد این سایت پاسخ شماست.

9- Twtpoll

آیا تا کنون به برگزاری یک نظرسنجی در توییتر فکر کرده اید. Twtpoll به شما این امکان را می دهد تا نظر سنجی های دلخواه خود را در توییتر ایجاد کنید.

10 – Twendz

اگر می خواید روند کاربرد یک کلمه را در توییتر دنبال کنید این سایت به شما چنین امکانی می دهد.

پی نوشت:

مطالب مرتبط درباره توییتر و مایکروبلاگینگ در این سایت را اینجا ببنید.

یک نظر بدهید