یک روز، یک موضوع، هزاران صدا

اگرچه نوشیدن آب سالم برای بسیاری از ما یک حق مسلم است و عادتی بدیهی است، اما در دنیا و در کشور خودمان هنوز تعداد بسیاری از مردم به آب پاک دسترسی ندارند و طبق آمار روزانه 42 هزار نفر بر اثر نوشیدن آب آلوده جان خود را از دست می‌دهند.

روز 15 اکتبر هر سال روز Blog Action Day نام گذاری شده است که تمام بلاگرها در یک حرکت دسته جمعی در مورد موضوعی واحد می‌نویسند. امسال این موضوع آب آشامیدنی انتخاب شده و بلاگرها از تمام نقاط دنیا می‌توانند در این زمینه تولید محتوا کنند. در حال حاضر از ایران بلاگهای ویزویز، یسنابابا (پیمان سپهری)، هرجایی و ملاقات خانم چرخ خیاطی و آقای چتر در ساعت 12:88 ظهر در این فعالیت ثبت نام کرده‌اند.

برای حضور در این رخداد می‌توانید در سایت Blog Action Day ثبت نام کنید و در روز 15اکتبر مطلبی مرتبط با موضوع آب منتشر کنید. در صفحه اول این سایت لیستی از موضوعهایی که می‌توانید درباره آنها بنویسید پیشنهاد شده و در صورتیکه مطلبی هم برای نوشتن ندارید می‌توانید پتیشن مربوطه را امضا کنید. مهرداد نایب در بلاگ ویزویز در این مورد توضیح کاملی داده که پیشنهاد می‌کنم آن را مطالعه کنید.

——————————————————————————————————————————————

در صفحه بپرسید؟ می توانید سوالات خود را در زمینه مطالبی که در بلاگ می نویسم مطرح کنید تا درباره آنها مطلب بنویسم.

می توانید مشترک فید مطالب این بلاگ بشوید و یا در توییتر من را دنبال کنید.

بلاگ سازمانی خود را ثبت کنید تا در Thecoach.ir به خوانندگان جدید معرفی شود.

خدماتی را که می توانم ارائه بدهم مطالعه کنید و در صورت نیاز با من تماس بگیرید.

نمایش 0 دیدگاه
 • مایا
  پاسخ

  ایده خوبیه، اما چون من پیشنهادی در این زمینه ندارم نمی نویسم، به نظر من صرفا اطلاع رسانی کافی نیست، باید پیشنهاداتی هم داده شه که چه کار کنیم و چه کار می تونیم بکنیم

 • امیر مهرانی
  پاسخ

  @مایا توی سایت Blog Action Day کامل توضیح داده.

 • مهدی عرب عامری
  پاسخ

  امیر من مه ثبت نام کردم و تو اون بلاگ(http://mehdiameri.wordpress.com) یک مطلب می نوبسم. ثوابش هم برای تو که اطلاع رسانی کردی

 • ali aghdam
  پاسخ

  سلام

  ویزویز خوب توضیح داده،از شما هم تشکر میکنم

  من دیروز ثبت نام کردم و داشتم رو موضوع فکر می کردم

 • کیوان
  پاسخ

  سلام و خسته نباشید.
  ممنون از اطلاع رسانیتون. ما هم در سایت، وبلاگمون رو ثبت کردیم برای شرکت در این حرکت.
  تشکر

یک نظر بدهید