کارگاه شناخت توانایی‌ها (1)

کارگاه شناخت توانایی‌ها

دوره اول از سری جدید کارگاه شناخت توانایی‌ها در 4 جلسه 5 ساعته از تاریخ 3 آذر تا 11 آذر برگزار شد. این کارگاه نسبت به کارگاه‌های قبل تغییراتی داشت. اولین موضوع این بود که برای تاثیر‌گذاری بیشتر به‌جای کارگاه یک روزه 8 ساعته، مدت زمان به 20 ساعت افزایش پیدا کرد تا شرکت‌کنندگان بتوانند تمرین‌های مورد نظر را با کیفیت بهتری انجام دهند و به اشتراک‌گذاری تجربیات و بحث و گفتگو که بخش مهمی از این کارگاه است به شکل موثر‌تری انجام شود. مورد دوم هم کاهش تعداد شرکت‌کنندگان بود. کارگاه‌های قبلی با ظرفیت بین 15 تا 25 نفر برگزار می‌شد که این تعداد به 6 نفر کاهش پیدا کرد.

در این کارگاه شرکت‌کنندگان ابتدا با تعریف‌های اولیه آشنا شدند سپس نقشه‌های ذهنی اهداف براساس الگوی از پیش‌تعریف شده طراحی شد. بعد از این مرحله شرکت‌کنندگان با موضوع نقاط قوت و ضعف و تعریف‌های صحیح از این دو مفهوم آشنا شدند و فرمول جدیدی برای دست‌یابی به توانایی ارائه شد.

کارگاه به‌نحوی طراحی شده که بین دو جلسه اول و دو جلسه آخر یک هفته فاصله باشد. در این فاصله تمرین‌هایی برای طول هفته به شرکت‌کنندگان واگذار شد و در همین زمان شرکت‌کنندگان در آزمون کشف توانایی‌ها که بصورت اینترنتی برگزار شد، شرکت کردند و نتایج آن در جلسه سوم ارائه گردید.

در نهایت با تفسیر نتایج آزمون برای هریک از شرکت‌کنندگان و شناسایی 5 حوزه‌ توانایی، نقشه ذهنی اهدافی که در جلسه اول طراحی شده بود مورد بازبینی قرار گرفت تا اهداف و مسیرکاری و زندگی برمبنای توانایی‌های منحصر به‌فرد هر شخص، مجدد ترسیم شود.

کارگاه بعدی در تاریخ 24 آذر برگزار خواهد شد و کارگاه بعدی برای تاریخ 22 دی برنامه‌ریزی شده است که می‌توانید ثبت‌نام کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد کارگاه از صفحه مربوطه بازدید نمایید.

——————————————————————————————————————————————————

این مطلب در وبلاگ thecoach.ir منتشر شده است. شما می‌توانید مشترک خورا ک این بلاگ شوید.

شما توانایی‌های ویژه‌ای دارید که استفاده از آنها می‌تواند به موفقیت شما در کار و زندگی کمک کند. کارگاه شناخت توانایی‌ها.

کارگاه پرسنال برندینگ به شما کمک می‌کند تا جایگاه کاری ویژه‌ای در کسب و کار خود به‌دست آورید. ثبت‌نام کنید!

من را در توییتر و گوگل+ دنبال کنید.

نمایش 0 دیدگاه
 • سید پرهام
  پاسخ

  به عنوان یکی از شرکت کندگان بهترین بخش این کلاس به جز محتوا عالی و جدید و ارائه آن به بهترین وجه، صمیمیت و حس همدردی(کلمه دیگه به ذهنم نرسید مسئله شما مسئله خودش دونستن)بود

 • پریا
  پاسخ

  من هم به عنوان یکی دیگه از شرکت کنندگان باید بگم فوق العاااااااااااااااده بود….. محتوای خوب…. فرآیند آموزشی خوب…. استاد خوب…. اطلاعات در زمینه موضوع و انتقال مطلب خیلی خوب…. و استفاده از ابزارها برای اینکه راهکار عملی در اختیارمون باشه…
  ضمن اینکه به قول دوست عزیزمون آقا پرهام، حس همدلی بسیار پررنگ بود…
  باید بگم که تنها کارگاه آموزشی بود که علاوه بر ایجاد چالش مثبت، یه جوری ابزار دراختیارم گذاشت که از روزی که تموم شده من هر روز با مفاهیمی که یاد گرفتم در ارتباطم و دارم ازشون استفاده می کنم…. و این عاااالییییه……
  از دست ندید….

 • Matin
  پاسخ

  مربی کارت همیشه عالی بوده

 • مهری
  پاسخ

  با عرض سلام.میخواستم بدونم دوره بعدی کارگاه شناخت توانایی هاتون چه زمانی برگزار میشه. باتشکر

یک نظر بدهید