چیزهای جدید!

بازی سال 90 بصورت جدی از امروز شروع شده. سعی کردم در این تعطیلات از نوشتن فاصله بگیرم و کمی به خودم فرصت بدم برای بررسی و برنامه‌ریزی کارها. حتی فرصت بدم به خودم که چند روزی به چیزی فکر نکنم (که البته برای من کار سختیه). در نهایت نتیجه این‌که می‌دونم امثال چه کارهایی قرار هست انجام بدم و می‌دونم از کجا باید شروع کنم. وقتی نقشه راه تو دست باشه، حس خوبی داری. شروع می‌کنی به حرکت و آماده برخورد با رخدادهای پیش‌بینی نشده می‌شی.

در این تعطیلات، بخش‌هایی به بلاگ اضافه کردم. صفحه پرسنال برندینگ و صفحه برنامه ریزی شغلی. در هرکدام از این صفحات شما می‌توانید اطلاعات مربوط به هرکدام از این موضوع‌ها را مطالعه کنید و در صورت علاقه برای مشاوره با من تماس بگیرید. پرسنال برندینگ به شما کمک می‌کند تا روش‌های منحصر به‌فرد ارائه توانایی‌ها و تخصص‌های خود را بیابید و برنامه‌ریزی شغلی به شما کمک می‌کند تا توانایی‌های خود را بشناسید و بر اساس آنها مسیر کاری خود را شکل دهید.

خبر دیگر هم این‌که از این پس پادکست‌هایی که در این بلاگ منتشر می‌شود را می‌توانید از طریق iTunes دریافت کنید. برای دسترسی به صفحه پادکست‌های این بلاگ در iTunes روی این لینک کلیک کنید. طبیعی است که این آدرس هم مثل همه آدرس‌های بی‌ربط دیگر ف-ی-ل-ت-ر باشد. متاسفانه!

نمایش 0 دیدگاه
  • مهدی پرهیزی
    پاسخ

    با سلام و تبریک سال نو،
    بی‌صبرانه منتظر پادکست‌های شما هستم! 🙂

یک نظر بدهید