من را ارزیابی کنید لطفا!

من چند وقت پیش وبلاگم را در سایت The BOBS که متعلق به Deutsche Welle آلمان است ثبت کردم. THE BOBS یکی از جوایزی است که هر سال به بلاگ نویسها، پادکسترها و ویدئو بلاگها اعطا می شود و نکته جالب اینجاست که این جایزه برای بلاگهای فارسی زبان هم معتبر است. یعنی در لیست داوران، داور ایرانی هم وجود دارد و زبان فارسی هم یکی از زبانهای مورد قبول این مسابقه می باشد. حالا اگر وبلاگ دارید می توانید خودتان را در این مسابقه کاندید کنید. من بعد از حدود دو هفته وبلاگم در سایت پذیرفته شده و به این معنی است که می توانم در مسابقه شرکت کنم.

شرکت در مسابقه دو بخش دارد که یک بلاگهای برگزیده توسط هیات داوران معرفی می گردند و دو بلاگهای دیگر با رای خوانندگان آنها برگزیده می شوند. حال اگر درباره بلاگ من نظری دارید می توانید از صفر(مزخرف) تا 5 ستاره (عالی) به این بلاگ رای بدهید. رای دادن شما نه فقط برای اینکه من وارد یک مسابقه شده ام است بلکه من از این طریق می توانم ارزیابی از فعالیت یکسال گذشته خودم داشته باشم.

پس بسیار لطف خواهید کرد اگر روی این لینک کلیک کنید و در انتهای صفحه روی لینک “ارزیابی خود را اعلام کنید” کلیک کنید و نظرتون رو در مورد این بلاگ در سایت The BOBS ثبت کنید. کمتر از 5 دقیقه وقتتان را خواهد گرفت.

سپاس فراوان…

اگر می خواهید مطالب بیشتری درباره این جایزه سالیانه بدانید، لینکهای زیر را دنبال کنید:

اطلاعات عمومی مسابقه

هیات داوران

ثبت وبلاگ

یک نظر بدهید