معرفی سایت: Tom’s Planner ابزار ساده برنامه ریزی

Toms Planner

برای زمانبدنی فعالیتها و کارها در قالب یک پروژه ابزارهایی مثل MS-Project و Primavera انتخابهای اول هستند. اما استفاده از این ابزارها برای کاربردهایی غیر از مدیریت پروژه ها در شرکتهای بزرگ مشکل خواهد بود. مثلا یک تیم چند نفره و جمع و جور برای برنامه ریزی زمانی کارهایشان باید از MS-Project استفاده کنند. اولین مشکل اینست که برنامه زمانی را نمی توان براحتی و در محیط وب به اشتراک گذاشت تا هرکس فعالیتهای خود را بروز کند. (اینکار مستلزم صرف هزینه برای راه اندازی Project Server خواهد بود. برای پریماورا هم همین شرایط وجود خواهد داشت.) مورد بعدی اینست که امکانات این ابزارها در شرایطی برای افراد بیشتر از نیازشنان است و همین موضوع باعث سردرگمی می شود. شاید بتوان گفت که ظاهر برنامه ها یا همان گانت چارتها هم خیلی دلچسب نباشند.

اگر همه این مشکلات را احساس کرده اید سایت Tom’s Planner پاسخ شما خواهد بود. در Tom’s Planner می توانید برنامه زمانی مورد نظرتان را ایجاد کنید. آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. از قابلیت Drag & Drop براحتی استفاده کنید و در نهایت برنامه زمانیتان را در قالب مایکروسافت پراجکت، Export کنید.

این سایت هم مشابه بسیاری دیگر از سایتها خدماتش را بصورت رایگان با قابلیتهای محدود و پولی ارائه می کند. این سایت در حال حاضر در مرحله Beta قرار دارد.

مطلب مرتبط: نبایدهای استفاده از ابزارهای مدیریت پروژه

یک نظر بدهید