معرفی سایت: Lumosity باشگاه ورزشی مغز شما

همونطور که بدن برای سلامت بودن به ورزش نیاز داره، مغز هم برای حفظ کارایی خود نیاز داره تا ورزش کنه. این پیامی است که سایت Lumosity به مخاطب خود می‌ده. تحقیقات مختلف نشون داده که تمرین‌های خاصی برای مغز می‌تونه بر بهبود کارکرد مغز تاثیر داشته باشه. مثلا تمرین‌های برای افزایش تمرکز، حل مسئله، سرعت‌عمل و مواردی از این دست وجود داره.

سایت Lumosity مجموعه‌ای از این بازی‌ها را در اختیار شما می‌گذارد و البته مهمترین نکته این سایت این است که شما می‌توانید براساس هدفی که دارید بازی‌ها را سفارشی کنید. یعنی اگر هدفتون افزایش تمرکز هست، سایت بازی‌های در این زمینه را در اختیار شما می‌گذارد و به شما برنامه می‌دهد. مثلا یک برنامه یک‌ماهه تمرینی برای افزایش تمرکز. البته بعضی از بازی‌ها که براساس کلمات و زبان انگلیسی طراحی شده مناسب ما نخواهد بود، اما در نهایت تمرین‌های جالبی برای تقویت مغز در این سایت وجود دارد.

نمایش 0 دیدگاه
 • خلاقیت
  پاسخ

  سلام و خسته نباشید. دومین شماره مجله پنجره خلاقیت، نخستین مجله تخصصی روانشناسی کسب ثروت در ایران منتشر شد. در این شماره می‌توانید آثاری از دکتر احمد روستا، دکتر شهرام اسلامی، دکتر حیدرعلی هومن، رابرت کیوساکی، تی.هارو.اکر، ال ریس و … بخوانید. همچنین پرونده این شماره به چگونگی کسب ثروت از اینترنت اختصاص دارد.

 • ریحانه
  پاسخ

  با سلام
  سایت جالبی بود عضو شدم!سپاس

 • frank
  پاسخ

  dadash in polie

یک نظر بدهید