معرفی سایت: ایده هایتان را گم نکنید!

Wridea.com

Wridea.com

احتمالا خیلی با این موضوع برخورد کرده اید که ایده ای به ذهنتان رسیده و فکر کردید که چه ایده خوبیه و حتما باید بهش بپردازم و بعد یا فراموشش کرده اید و یا آنرا در یک دفتر نوشته اید و بعد دفتر را گم کرده اید. شاید هم برای عملی کردن ایده تان باید با دوستانتان همفکری می کردید اما هیچگاه کار را جدی نگرفته اید و فرصت دورهم نشستن و بحث کردن هم پیش نیامده.

سایت wridea.com به شما این امکان را می دهد تا یک فضای اختصاصی برای ثبت ایده هایتان ایجاد کنید و با یک آدرس اختصاصی به آن دسترسی پیدا کنید. بعنوان مثال آدرس اختصاصی من در این سایت هست amirm.wridea.com. بعد از ایجاد این فضای اختصاصی شما می توانید به سادگی یک ایده را در یک خط ثبت کنید و اگر لازم بود توضیحاتی به آن اضافه کنید. همچنین این سایت به شما امکان اضافه کردن دوستانتان به فضای اختصاصی خود را می دهد و از این طریق می توانید ایده هایتان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و به آنها اجازه بدهید تا اظهار نظر کنند. شما می توانید گروه های دوستانتان را ایجاد کنید و بدین طریق دسترسی به ایده های مختلف را در اختیار گروه های متفاوت قرار دهید و به آنها این امکان را بدهید تا نظر خودشان را درباره ایده های شما بیان کنند.

از دیگر امکانات این سایت قابلیت ایجاد برچسب و طبقه بندی ایده ها بر اساس برچسبهاست. همچنین می توانید صفحات متفاوت ایجاد کنید و ایده هایتان را در صفحات ایجاد شده بنویسید. قابلیت دیگر این سایت به نام Idea Rain است که در قسمت Tools در منوی بالایی سایت قرار دارد. Idea Rain تمام ایده های شما را بصورت قطرات باران روی صفحه نشان می دهد. تمام ایده های ثبت شده شما از بالا به پایین روی صفحه می افتند و می روند. در این لحظه کافیست به پشتی صندلی خود تکیه بدهید، به باران ایده هایتان نگاه کنید و بعد تصمیم بگیرید که چکار باید انجام بدهید.

این ویدئوی معرفی wridea را ببینید. البته لهجه بد گوینده را هم باید در نظر گرفت.

What is Wridea from Octeth on Vimeo.

نکته قابل توجه در مورد این سایت این هست که از Internet Explorer پشتیبانی نمی کند.

یک نظر بدهید