معرفی بلاگ سازمانی: اپاتان رایانش

بلاگ شرکت اپاتان رایانش

بلاگ شرکت اپاتان رایانش

عنوان شرکت: اپاتان رایانش

زمینه فعالیت: رایانش ابری

تعداد نویسنده: 1نفر

مدیر بلاگ: ناصر غانم زاده

سال شروع: 1389

آدرس بلاگ: https://www.opatan.ir/blog

آدرس سایت: https://www.opatan.ir
آقای غانم زاده در پاسخ به این سوال که چرا داشتن بلاگ برای شما اهمیت دارد اینگونه پاسخ داده اند:

در شرکت «اپاتان رایانش» ما برآنیم که روابط عمومی و ارتباط با مشتری گاه اهمیتی بیش از تبلیغات دارند. هم‌اکنون یکی از مهمترین ابزارهای روابط عمومی داشتن بلاگ سازمانی است. گرچه بلاگ شرکت را به‌تازگی راه‌انداخته‌ایم ولی با توجه به تجربه‌ای که از پیش در بلاگ نویسی داریم تلاش خواهیم کرد که بلاگ شرکت چندین کارکرد را داشته باشد:

روابط عمومی: آگاه‌سازی و شفاف‌سازی کارهای شرکت برای پرسنل و مشتریان.

فرهنگ‌سازی: همانگونه که می‌دانید زمینه کاری شرکت «رایانش ابری» یا همان Cloud Computing است و از آنجا نخستین شرکتی هستیم که به آن وارد شده‌ایم – دست‌کم به شکل شفاف- بنابر این بار فرهنگ‌سازی، اطلاع‌رسانی و افزایش دانش عمومی درباره این فناوری نیز بر دوش ماست که بلاگ رسانه‌ای مناسب برای این کار می‌باشد.

جذب نیروهای توانمند در آینده: یکی از چالش‌های شرکت‌های فناور در ایران جذب نیروهای توانمند است که تلاش خواهیم کرد با ایجاد تصویری شفاف از شرکت علاقه‌مندان به همکاری با شرکت را افزایش داده و بتوانیم نیروهای باانگیزه‌تر جذب کنیم. افزون بر آن کسی که می‌خواهد به ما بپیوندد پیش‌زمینه‌ای از کار ما خواهد داشت و با دیدی نا آشنا به سراغ ما نخواهد امد.

نمایش 0 دیدگاه
  • business intelligence
    پاسخ

    There are some fascinating closing dates on this article however I don’t know if I see all of them center to heart. There may be some validity however I’ll take maintain opinion till I look into it further. Good article , thanks and we wish extra! Added to FeedBurner as nicely

یک نظر بدهید