مصائب بلاگ نویسی

همیشه این عقیده را داشتم که در بدترین شرایط کاری هم نباید غر زد. غر زدن قبل از اینکه نتیجه ای داشته باشه، شرایط رو برای خودم آدم سخت می کنه. انرژی آدم رو می گیره و همه چیز بدتر می شه. اما گاهی هم انگار چاره ای نیست. حالا این مطلب هم از همان غر زدن های گاه گاهی است.

گاهی احساس می کنم که دارم راه میرم و بی هوا یکی میاد با جفت پا کله پام می کنه. بعد تا میای بگی چرا؟ یه عده میریزن سرت  تا می خوری میزننت. این شده حکایت بلاگ نویسی ما. برای نظر سنجی های بلاگ مدتی است که از گوگل فرم استفاده می کنم. حالا ماجرای جفت پا گرفتن اینجاست که ما داریم راه خودمون رو میریم بعد یکدفعه یک مناسبت میشه که سرویس های گوگل کلا مختل می شه، کل کارت از بین میره و با مغز می خوری زمین. بابت بقیه ماجراها هم همینه، تکلیف یوتیوب و فلیکر که معلومه. سراغ پیکاسا هم اگر بری برای آپلود عکسها همین اتفاقی که الان افتاده براش میافته. سراغ وردپرس می ری باز یکدفعه یک ماجرا برای اون پیش میاد. سراغ سرویسهای داخلی میری، یک روز در میون از کار میافتن.

خلاصه که ماجرایی داریم برای انجام کارهای ساده…

نمایش 0 دیدگاه
 • مهرداد
  پاسخ

  آخ آخ آخ گفتی 🙁
  حداقل اینکه وقتی آدم میدونه این مشکل برای همست باز یه خورده تسکینه براش

 • MFiRE
  پاسخ

  ايني كه گفتيد به اين دليله كه خوده اين سرويسايي كه فرمودين، خودشون سرويس شدن 🙂

  موفق باشيد

 • پاسخ

  ايني كه گفتيk به اين دليله كه خوده اين سرويسايي كه فرمودين، خودشون سرويس شدن 🙂

  موفق باشيد

 • msh
  پاسخ

  سلام

  واقعا بد مصیبتیه!
  اما علاجش اینه که از https اجتناب کنی، چون معمولا فقط آدرسهای سکیور (https) این سرویسها (البته به غیر از سرویسهای اشتراک عکس که گفتی) تبخیر میشه.

 • امیر مهرانی
  پاسخ

  @msh آخه ما باید از دو طرف بخوریم. اینور که به https گیر میدن اونور هم هی می خوان امنیت ببرن بالا https می ذارن. ما هم این وسط گرفتار…

 • مایا
  پاسخ

  آی گفتی، آی گفتی، آی گفتی …
  الان من دو روزه دارم سر و صورتم رو می زنم به در و دیوار …
  این ها حالا خوبه … کاشکی فقط ببندند ، شیلنگ اینترنت رو هم می کشن آدم نمی تونه اصلا کاری بکنه

 • محمد رضا ایمانیان
  پاسخ

  امیر عزیز این هم از بدبختی ما ایرانی هاست دیگر. اما برای همین مشکلات هست که بهتره کج دار و مریض با سرویسهای داخلی کنار بیای. چه کنیم دیگه

 • محمد نصیری
  پاسخ

  یک ذره درک و شعور ندارن
  و هنوز اینترنت رو یه وسیله سرگرمی و برای از راه به در کردن جوون هاو چت کردن میدونن.تفکرشون همینه.نمیدونن اینترنت یک دنیای واقعی هستش و تو این دنیای واقعی انسان ها دارن زندگی میکنن نه یه فعالیت مجازی.
  من هم دو روزه بد جوری ریختم به هم.نه میتونم یاهووم رو باز کنم نه میتونم جیمل باز کنم نه میتونم میل هامو چک کنم.دیگه به این فکر نیمکنن یکی رو نت کار میکنه.
  حتی از وی پی ان هم استفاده میکنم هیچ سایتی بالا نمیاد.
  جالبه یه روزی سر کلاس با استادمون بحثمون شد.میگفت شما اینترنت 20 مگابیت بر ثانیه میخواین چی کار؟؟ همین 128 خوبه دیگه من کاری غیز ار چت کردن و عکس دانلود کردن انجام مبدبن ؟؟؟
  این حرف استاد ای تی دانشگاه بود.
  واقعا واسه خودم متاشفم
  میگ میگ

 • مجيد آواژ
  پاسخ

  مصلحت ديد من آن است که ياران همه کار
  بگذارند و خم طره ياري گيرند.

 • محمد
  پاسخ

  البته از حق نگذریم کم استفاده غیرمفید و سرگرمی از اینترنت نمی‌شه؛ یعنی مطمئن باشید اگر بیشتر از ۵ درصد کاربران اینترنت در ایران با این قطعی‌ها به مشکل جدی کاری می‌خوردند کسی جرأت نمی‌کرد قطع کنه! مشکل اینه که ماها همیشه جزو این ۵ درصد هستیم! D:

 • امين
  پاسخ

  آقا ايشاالله شبكه ملي مياد اينا همه درست ميشه !!!! :-S

 • محمد نصیری
  پاسخ

  اتفاقا شبکه ملی به نظرم وضع رو خیلی بدتر میکنه.میشه همین صدا و سیمای خودمون دیگه.هر چی به صلاحشون بیاد میزارن و هر چه که ذره ای نقشه هاشون رو نقش بر اب کنه نه.خدا رو چه دیدی شاید جماعت اماه به سر هم آنلاین روضه خوانی کردن.خدا رو چه دیدی ؟؟

 • احمدرضا
  پاسخ

  چند تا پرداخت اینترنتی داشتم بانک سامن باز نمی شد و هزار تا مشکل دیگه که اچه ها توی کامنت ها گفتن،
  ولی این کارها برای عصبانی و آشفته کردن ماست،
  اگه عصبانی و آشفته نشیم، اونا به هدفشون نمیرسن

 • ahmd
  پاسخ

  آقا از همه بدتر فیدبرنر هست، بسیاری روی آدرس ثابت فیدشان سرمایه گذاری کرده اند و حال اگر روزی بزند و کلا تبخیر شود چه می شود؟(از آنها بعید نیست)
  مردم در گوگل ریدر بدون s پیغامی خواهند دید مبنی بر you dont have permission to view this feed

 • امیر مهرانی
  پاسخ

  @ahmd آخ آخ این مورد که خیلی فاجعه است. من که خودم هر دفعه به دلیل همین ماجراها آمار اعضای فیدم رو متفاوت می بینم.

یک نظر بدهید