مسابقه وبلاگ‌نویسی پونیشا

موج اطلاعاتی کم‌کم جایگزین موج صنعتی و ویژگی‌های کاری آن دوره می‌شود. تا همین چند سال پیش کمتر مشاغلی را می‌توانستید پیدا کنید که بتوان فعالیت‌های آنها را خارج از محیط کار، در منزل یا در دفتر شخصی بصورت مستقل بتوان انجام داد. کمتر پیش می‌آمد که شخصی کارش را بتواند بدون وابستگی به ماشین آلات خاصی یا تجهیزات اداری مشخصی انجام بدهد.

اما با ظهور دوره‌ اطلاعات و گسترش اینترنت، ماهیت مشاغل تغییر کرد. تعداد کارهایی که می‌توان بدون نیاز به حضور در یک محل فیزیکی مشخص انجام داد، رشد قابل توجهی داشت. برنامه‌نویس‌ها، طراحان، مشاورها، نویسنده‌ها و بسیاری دیگری از افراد توانستند برچسب Freelancer را بر خود بزنند و به اصطلاح رئیس کار خود باشند.

وب سایت پونیشا در همین راستا بستر انجام پروژه‌های نرم‌افزاری را فراهم کرده. برنامه‌نویسان می‌توانند در این سایت عضو بشوند، به پروژه‌هایی که از طرف کارفرمایان تعریف می‌شوند قیمت دهند و بعد از توافق، پروژه‌ را انجام دهند.

در توضیح سایت پونیشا آمده است:

پونیشا چیست؟

ما از یک طرف برای متخصصان، برنامه نویسان، طراحان، مترجمان و در کل کلیه کارهایی که ممکن است بصورت غیر حضوری انجام شود دفتر کاری فراهم کرده ایم تا براحتی بتوانند مستقیم با کارفرما در ارتباط باشند و از طرف دیگر کارفرمایان بدون نیاز به استخدام و با هزینه رقابتی پروژه خود را در اختیار پیمانکاران قرار میدهند برای انتخاب بهترین پیمانکار ابزارهای متنوعی در اختیار کارفرمایان است و با امکان بیعانه نزد سایت خیال پیمانکار را نیز از پرداخت نهایی برای پروژه ای که انجام می دهد راحت کرده ایم. اگر پیمانکاران تخصص کافی داشته باشند مهم نیست در کجای دنیا زندگی میکنند آنها می توانند به راحتی پروژه کارفرما را بصورت غیر حضوری انجام دهند و مبلغ پروژه را از طریق سایت در حساب خود دریافت کنند.

در حال حاضر پونیشا مسابقه وبلاگ‌نویسی را ترتیب داده که می‌توانید با نوشتن مطالبی در زمینه برون‌سپاری، کسب و کار آزاد (Freelancing) و کسب و کار آنلاین برنده جایزه صدهزار تومانی این مسابقه شوید. برای آگاهی از شرایط مسابقه به این صفحه مراجعه کنید.

——————————————————————————————————————————————————

این مطلب در وبلاگ thecoach.ir منتشر شده است. شما می‌توانید مشترک خورا ک این بلاگ شوید.

برای آگاهی از دوره‌های آموزشی در خبرنامه آموزشی عضو شوید.

من را در توییتر و گوگل+ دنبال کنید.

یک نظر بدهید