سایت شخصی و وبلاگ

سایت شخصی جایی است که قراره شما را معرفی کنه. تخصص شما و رزومه کاری‌ شما در سایت شخصیتون می‌تونه وجود داشته باشه. لینک سایت شخصی شما می‌تونه در روزمه‌ای که برای کارفرما ارسال می‌کنید وجود داشته باشد تا کارفرما آشنایی بیشتری با شما پیدا کند. اگر مقاله‌ای نوشته‌اید یا مطلبی در جایی منتشر کرده‌اید می‌تونید لینک آن را در سایت شخصی خود قرار دهید. اگر نمونه کاری دارید می‌توانید آن را در سایت شخصی خود معرفی کنید. سایت شخصی بخشی از هویت آنلاین شما خواهد بود.

وبلاگ اما جایی است که شما در آن از تجربیات، وقایع و دیده‌ها و شنیده‌های خود می‌نویسید. وبلاگ با خواننده ارتباط برقرار می‌کنه و به شما هویتی زنده‌تر از سایت شخصی می‌دهد. اگر توان نوشتن دارید و می‌توانید نکاتی را از طریق نوشتن با دیگران به اشتراک بگذارید، درنگ نکنید.

وبلاگ شما می‌تواند تبدیل به سایت شخصی شما هم بشود. در وبلاگ خود می‌توانید رزومه خود را قرار دهید، می‌توانید درباره خدمات خود توضیح بدهید و با مخاطب‌های خود در ارتباط باشید. می‌توانید حتی یک صفحه داشته باشید که سایت شخصی شما باشد و مخاطب از آنجا به بلاگ شما و به دیگر بخش‌ها

هدایت شود.

در نهایت داشتن هویت آنلاینی که معرف توانایی‌های شما باشد در شرایط کاری امروز یک ارزش محسوب می‌شود. اگر توان نوشتن دارید، وبلاگ ابزار مناسب شماست و اگر از نوشتن به شکل مداوم لذت نمی‌برید، سایت شخصی خود را ایجاد کنید و گاهی در بلاگ‌ها و مجله‌های آنلاین مطلبی منتشر کنید و لینک مطالب را در سایت شخصی خود هم قرار دهید.

——————————————————————————————————————————————————

این مطلب در وبلاگ thecoach.ir منتشر شده است. شما می‌توانید مشترک خورا ک این بلاگ شوید.

مشاوره شغلی به شما کمک می‌کند تا بتوانید شرایط کاری بهتری را تجربه کنید.

من را در توییتر و گوگل+ دنبال کنید.

نمایش 0 دیدگاه
 • امير
  پاسخ

  درسته خيلي از حرف ها رو ميشه در وبلاگ ها زد – اما خيلي از حرفهاي ديگري هم را نيز نمي شه زد و در ازاي عدم قرار نگرفتن در ليست فيلترينگ – از طرح خيلي حرف هايي كه اتفاقا جاي طرحش مناسبه در وبلاگ – صرف نظر كني .
  مي دونم كه مي دونيد چي ميخوام بگم – پس بيشتر موضوع رو بازش نمي كنم .

 • فرزاد
  پاسخ

  امیدوارم در این حرفه در مراحل بالاتری قرار بگیرید.
  از شما عزیزان که از این راه ما رو کمک میکنید بی نهایت سپاسگزارم. امیدوارم ما رو هم که تازه داریم در این مسیر راه رفتن رو یاد میگیرم کمک و تکیه گاهی برای ما هم باشید.
  پیروز باشید.

یک نظر بدهید