رزومه خود را بپوشید

وقتی موضوع کار پیدا کردن به میون میاد همه می‌ریم سراغ آگهی روزنامه‌ها و سایت‌های کاریابی و یا از طریق دوستان ممکنه برای موقعیت کاری معرفی بشیم. اما فرض کنید که شب با خانواده یا دوستانتان برای صرف غذا یا دیدن فیلمی یا تفریح خارج از منزل هستید. از طرفی مدیر یک شرکت هم همان لحظه در محلی که شما هستید حضور دارد. آقای مدیر چند روزی است که دنبال متخصصی با ویژگی‌های شما می‌باشد. تصور کنید! شما هر دو در یک محل قرار دارید اما همدیگر را نمی‌شناسید. چه اتفاقی میافتاد اگر آقای مدیر می‌دانست که شما فرد مورد نظر هستید و شما هم متوجه می‌شدید که کار مورد نظرتون در یک قدمی شما قرار داره؟

خوب برای این موضوع راه حل پیدا شده. شما می‌تونید رزومه خودتون رو روی لباستون چاپ کنید و اون رو در بپوشید و به هرجا که می‌خواهید بروید. بدین صورت شما تبدیل می‌شوید به یک آگهی درخواست کار متحرک. آقای مدیر هم اگر شما رو ببینه می‌تونه لباس شما رو مطالعه کنه و اگر با ویژگی‌های مورد نظرش همخوانی داشتید شما رو برای مصاحبه دعوت کنه. البته از طرفی آقای مدیر هم می‌تونه آگهی کار رو بپوشه و این فرآیند بصورت برعکس اتفاق بیافته.

گذشته از شوخی و جنبه طنز باید بگم که ظاهرا این موضع به یک حرکت جدی در اون طرف آب تبدیل شده. می‌تونید به دوستانی که در خارج دارید این موضوع رو بگید تا امتحان کنم. فکر می‌کنم این موضوع اینجا (در ایران) قابل امتحان کردن نباشه. در هر صورت تفاوت‌های فرهنگی باعث می‌شه که شاهد اتفاق‌ها و خلاقیت‌های متفاوتی ببینیم. این موضوع هم می‌تونه یک نوع مد لباس باشه.

در این سایت می‌تونید نمونه‌های زیادی از انواع و اقسام تی‌شرت‌ها و لباس‌های رزومه‌ای رو ببینید.

—————————————————————————————————————————————————-

این مطلب در وبلاگ thecoach.ir منتشر شده است. شما می‌توانید مشترک خورا ک این بلاگ شوید.

من را در توییتر و گوگل+ دنبال کنید.

 

نمایش 0 دیدگاه
 • امیر بلوریان
  پاسخ

  امیر جان سلام
  طاعات و عبادات قبول
  خوشحالم که بهبود یافتی

 • سینا
  پاسخ

  تفاوتهای فرهنگی در اینجا باعث میشه به خاطر درج شماره تلفن و موبایل خود بر روی تیشرت و عواقب بعدی آن ، گرفتار پلیس امنیت اخلاقی بشین و سابقه محکومیت هم در ادامه رزومه اضافه کنید

 • امیر مهرانی
  پاسخ

  @امیر بلوریان خیلی خیلی ممنون

 • رضا
  پاسخ

  کجا را پیدا کنیم بدهیم برامون چاپ کنن 🙂 خیلی ایده بکر و جالبیه.

 • علی اقدم
  پاسخ

  @رضا خود همین مسعله کجا بدیم برا چاپ اگه روش کار بشه یه ایده خیلی خوبه!
  امیر جان ممنون

 • بهنام
  پاسخ

  می تونید بدهید به چاپخونه سی تو براتون چاپ کنه 🙂
  علاوه بر تیشرت روی لیوان و … هم چاپ می کنه
  http://chap.sito.ir

 • پاسخ

  سلام از مطلبتون استفاده کردم

یک نظر بدهید