برای شروع سال ۸۹

این چند روز که ننوشتم معنی اش این نبود که مسافرت رفته بودم و دسترسی به اینترنت نداشتم. اتفاقا از صبح تا شب این لپ تاپ روشن بود. اما ترجیح دادم چند روزی ننویسم تا یکم حداقل به خودم از این بابت استراحت بدم. بیشتر وقت را برای کتاب خوندن و دیدن چند فیلم مستند صرف کردم. البته همه اینها در کنار مهمون بازیهای عید که گاهی خیلی خوب هستند و گاهی به شدت کسل کننده انجام شد.

اما برای شروع سال فکر کردم باید تغییراتی در بلاگ بدم. یکی از اون تغییرات بنر بلاگ خواهد بود که حتما تغییرش خواهم داد. تغییر بعدی بروز شدن صفحه درباره من است که سعی کردم موثرتر بنویسمش تا اگر کسی خواست بدونه من دقیقا تو چه زمینه ای می تونم کمکش کنم، متوجه موضوع بشه.

قسمت بعد  مرجع بلاگ سازمانی است که دارای دو بخش هست. اولی ثبت بلاگ سازمانی. از انجام این کار قصد دارم تا یک دایرکتوری از بلاگهای سازمانی ایجاد کنم و به مرور شرکتهایی که دارای بلاگ اختصاصی (و نه بلاگ روی سرویسهای رایگان) هستند را معرفی کنم. همچنین یک فید خوان اضافه کرده ام که تمام مطالب را از بلاگهای سازمانی ثبت شده جمع آوری می کند و در سایت نمایش می دهد. البته حتما امکانات دیگری هم به آن اضافه خواهم کرد.

یک نظر بدهید