بازی وبلاگی “نقل فالگوشی‌ها” برای چهارشنبه سوری

فکر کنم دیگه بازی وبلاگی رو باید مترادف صادق‌جم قرار داد. برای چهارشنبه سوری صادق ایده بازی وبلاگی رو مطرح کرده با عنوان “نقل فالگوشی‌ها” که من توضیح این بازی رو عینا از بلاگ‌نوشت نقل می‌کنم:

ایده‌ی بسیار ساده‌ای‌ست. در تاکسی نشسته‌اید و ناخودآگاه سخنان کنار دستی‌های‌تان را گوش می‌دهید، در بقالی سرکوچه هستید و صحبت‌های اطرافیان را می‌شنوید، در راه‌پله‌ی آپارتمان‌تان حرف‌های همسایه‌ها را می‌شنوید، پشت میزتان هستید و حرف‌های هم‌اتاقی‌های‌تان را می‌شنوید و… خیلی از این شنیده‌هایی که از روی کنجکاوی یا بصورت ناخودآگاه کسب شده‌اند، ممکن است پر از خاطره و حکایت باشند. پس گوش‌تان را برای سه‌شنبه تیز کنید و در این بازی همراه شوید! باشد که به این سبب بلاگستان شبِ چهارشنبه‌مان شاد شود.

در هر صورت، هدف شاد شدن و مرور خاطره‌های جالب است. من از علی نعمتی شهاب، مهدی عامری، سیدعلاء سبزپوش، ساناز صدوقی، امین گرجی و دوستانی که در ببینیم می‌نویسند، پیمان سپهری، آقای آواژ، آقای واحد (که البته به احتمال زیاد به دلیل گرفتاری‌های شب عید، زمان محدودی داشته باشند) و همه دوستان دیگری که اینجا را می‌خوانند و بلاگ‌نویس هستند دعوت می‌کنم که در این بازی بلاگی شرکت کنند. اگر در همین زمینه‌ خاطره‌ای دارید اما بلاگ نویس نیستید می‌تونید خاطره‌ها را برای من بصورت خلاصه ارسال کنید تا در همینجا با دیگران به اشتراک بگذاریم.

یک نظر بدهید